TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sot është një ndër moderatoret më seksi, por shihni si dukej Eva Murati para se të bëhej e famshme (FOTO)

SOT - 12.02.2019

Aktorja dhe moderatorja Eva Murati është një ndër figurat më të njohura e të komentuara të showbizit shqiptar, gjithçka rreth së cilës përbën interes për publikun.

Kur ende nuk ishte e famshme, shikoni si dukej Eva Murati dikur

Ina - 12.02.2019

Sot ajo është një nga moderatoret sportive më të komentuara deh të dashura të publikut. Eva Murati shpesh është përfolur në media dhe për projektet e saj lidhur me aktrimin dhe foto sensuale që ndan ...

Kur ende nuk ishte e famshme, shikoni si dukej Eva Murati dikur

Gazeta Express - 12.02.2019

Sot ajo është një nga moderatoret sportive më të komentuara deh të dashura të ...

Kur Eva Murati nuk ishte ende e famshme, shikoni si dukej dikur nusja e Jozefina Topallit (FOTO)

Tetova Sot - 12.02.2019

Sot ajo është një nga moderatoret sportive më të komentuara dhe të dashura të publikut. Eva Murati shpesh është përfolur në media dhe për projektet e saj lidhur me aktrimin dhe foto sensuale që ndan ...