TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gostivar, humb jetën një grua në lumin Vardar

Telegrafi - 07.12.2018

Një grua nga Gostivari identiteti i se cilës ende nuk dihet, mëngjesin e sotëm, në rrethana të panjohura deri më tani, është rrëzuar në ujërat e lumit Vardar.

Gostivar, një grua e moshuar humb jetën në lumin Vardar

Flaka - 07.12.2018

Sot rreth orës 11 në ujërat e lumit Vardar ka humbur jetën një grua e moshuar, njofton Flaka Në vendngjatje doli ekipi policor dhe ndihma e shpejt. Jo zyrtarisht, e moshuara ka vdekur ne Njesine ...

Gostivar, humb jetën një grua në lumin Vardar

Botasot - 07.12.2018

Një grua nga Gostivari identiteti i se cilës ende nuk dihet, mëngjesin e sotëm, në rrethana të panjohura deri më tani, është rrëzuar në ujërat e lumit Vardar.