TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“A ka më për shqiptarët?”/ Gjyqi i biznesmenit të njohur, shpërthen Sonila Meço dhe tregon ç'po ndodh: Kjo është ...

SOT - 16.05.2019

Gjykata e Arbitrazhit në Uashington i ka dhënë të drejtë biznesmenit Francesco Becchetti sa i takon padive të ngritura rreth Agon Channel, kompanive energjitike dhe investimeve të bëra nga italiani.

Qeveria e Ramës humb në arbitrazh kundër Becchetit? Gjoba shkon në 100 milionë euro

Gazeta Express - 15.05.2019

Gjykata e Arbitrazhit në SHBA ka përfunduar gjyqin mes qeverisë shqiptare dhe biznesmenit Italian Francesco Becchetti, dikur pronari i televizionit Agon Channel, i mbyllur nën akuzën e pastrimit të ...

Vendimi i Arbitrazhit, Sonila Meço thotë se dëmi ndaj Agon Channel shkon mbi 140 milion euro

Albeu.com - 16.05.2019

Gjykata e Arbitrazhit në Uashington i ka dhënë të drejtë biznesmenit Francesco Becchetti sa i takon padive të ngritura rreth Agon Channel , kompanive energjitike dhe investimeve të bëra nga italiani.

Sonila Meço: Fitore, Shqipëria duhet t’i paguajë 140 mln euro Beketit falë denoncimit tonë, që e mbrojtëm

Gazeta Tema - 16.05.2019

Në disa portale pranë PD-LSI, është publikuar plot gëzim një lajm, se Françesko Beketi ka fituar gjyqin me shtetin shqiptar dhe do përfitojë 140 mln euro.