TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Morena thotë se nuk ka ndryshuar, është e njëjta si në shkollën e mesme

Gazeta Express - 10.10.2019

Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar ...

Morena: Jam ajo që kam qenë në shkollë fillore dhe në të mesme

Botasot - 10.10.2019

Morena Taraku thotë se kushdo që e njeh, e di që është e njëjta si më parë, si tani. Morena Taraku është njëra prej artisteve shqiptare që ka ndryshuar shumë ndër vite.

Dikur dhe tani: Ndryshimi radikal i Morena Tarakut në këto 10 vite

Telegrafi - 10.10.2019

Bukuroshja me prejardhje nga Peja, Morena Taraku, e nisi karrierën e saj në moshë shumë të re fillimisht si modele, e më pas edhe si këngëtare. Ajo u shpall “Miss Kosova 2010” dhe po në të njëjtin ...

Nuk janë dy persona, është Morena Taraku krejt e ndryshuar prej operacioneve

Gazeta Express - 10.10.2019

Për herë të parë ishte bërë e njohur kur e kishte rrëmbyer kurorën e më të bukurës në Kosovë. Por, që nga atëherë Morena Taraku ka ndryshuar aq shumë sa që me vështirësi mund të njihet, nëse ...

Morena Taraku “transformohet” në Angelina Jolie

Gazeta Express - 10.10.2019

Morena Taraku konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare. Bukuroshja pasi rrëmbeu kurorën e më të bukurës në Kosovë në vitin 2010, provoi veten edhe në muzikë duke bashkëpunuar me emra të ...

“Angeline Jolie në versionin shqip”, Morena Taraku ‘transformohet’ në dukje si aktorja e famshme

Telegrafi - 10.10.2019

Modelja shumë e përfolur e showbizit, Morena Taraku, ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave. Që kur ishte pjesëmarrëse në konkurset e bukurisë e deri te debutimi i saj në muzikë në vitin 2012, ...

Morena Taraku habit të gjithë, pozon e zhveshur në Instagram

Lajmi.net - 09.10.2019

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, i ka habitur të gjithë me postimin e fundit të bërë në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e zhveshur në pjesën e ...

Morena Taraku “transformohet” në Angelina Jolie

Botasot - 10.10.2019

Morena Taraku konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare. Bukuroshja pasi rrëmbeu kurorën e më të bukurës në Kosovë në vitin 2010, provoi veten edhe në muzikë duke bashkëpunuar me emra të ...

Nuk janë dy persona, është Morena Taraku krejt e ndryshuar prej operacioneve

Zeri - 10.10.2019

Për herë të parë ishte bërë e njohur kur e kishte rrëmbyer kurorën e më të bukurës në Kosovë. Por, që nga atëherë Morena Taraku ka ndryshuar aq shumë sa që me vështirësi mund të njihet, nëse ...

Morena Taraku “transformohet” në Angelina Jolie (FOTO)

Tetova Sot - 10.10.2019

Morena Taraku konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare. Bukuroshja pasi rrëmbeu kurorën e më të bukurës në Kosovë në vitin 2010, provoi veten edhe në muzikë duke bashkëpunuar me emra të ...

Morena thotë se nuk ka ndryshuar, është e njëjta si në shkollën e mesme

Zeri - 10.10.2019

Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar ...

Morena thotë se nuk ka ndryshuar, është e njëjta si në shkollën e mesme (FOTO)

Tetova Sot - 10.10.2019

Morena Taraku ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë këto ditë por ajo nuk ka hezituar që t’ju tregoj njerëzve se nuk ka ndryshuar shumë Bukuroshja, e cila muajve të fundit më shumë i ka kaluar ...