TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tabaku: Terr informativ, çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?

BalkanWeb - 14.08.2019

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku teksa ngre pyetje se çfarë po ndodh me sistemin e thesarit në vend, thekson se qeveria ka thyer standardet e transparencës.

“Çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?”, ish-deputetja e PD kap detajin dhe bën denoncimin e rëndë: Ja ç’tregon kjo ...

SOT - 14.08.2019

Ish-deputetja e PD-së Jorida Tabaku ka denoncuar ditën e sotme mosfunksionimin e sistemit online të Thesarit. Tabaku deklaron në një postim në Facebook, se sistemi i Thesarit nuk funksionon që prej ...

Tabaku: Çfarë po ndodh me sistemin e Thesarit?

Durres Lajm - 14.08.2019

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku teksa ngre pyetje se çfarë po ndodh me sistemin e thesarit në vend, thekson se qeveria ka thyer standardet e transparencës.

“Sistemi thesarit nuk funksionon”, Jorida Tabaku: Ose po bëhen ribursime të fshehta ose Qeveria nuk ka më para

Top Channel - 14.08.2019

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku thotë se sistemi online i thesarit nuk funksionon që prej datës 2 gusht. Me këtë mosfunksionim, sqaron Tabaku, nuk ka asnjë mënyrë se si të ...

“Sistemi thesarit nuk funksionon”, Jorida Tabaku: Ose po bëhen ribursime të fshehta ose Qeveria nuk ka më para

Botasot - 14.08.2019

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku thotë se sistemi online i thesarit nuk funksionon që prej datës 2 gusht. Me këtë mosfunksionim, sqaron Tabaku, nuk ka asnjë mënyrë se si të ...