TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Policia: Janë arrestuar 15 protestues në unazën e madhe, 5 akuzat që rëndojnë mbi të ndaluarit

Gazeta Express - 13.10.2019

Policia e Tiranës ka dalë këtë mbrëmje me një deklaratë sqaruese mbi arrestimet që kreu pas protestës së banorëve të Astirit. Në njoftim policia sqaron se janë shoqëruar 15 persona, përfshi këtu dhe ...

Policia: Janë arrestuar 15 protestues në unazën e madhe

Zeri - 13.10.2019

Policia e Tiranës ka dalë këtë mbrëmje me një deklaratë sqaruese mbi arrestimet që kreu pas protestës së banorëve të Astirit. Në njoftim policia sqaron se janë shoqëruar 15 persona, përfshi këtu dhe ...

ZYRTARE/ Arrestohen 10 persona pas protestës së Unazës së re, 5 nën hetim

Albeu.com - 14.10.2019

Policia e Tiranë s ka zbuluar zyrtarisht numrin e personave të cilët janë arrestuar mbrëmjen e sotme në përfundim të protestës tëk Unaza e Re. Sipas njoftimit zyrtar në pranga kanë rënë në pranga 10 ...

Protesta te Unaza e Re, policia shoqëron 15 persona, 10 prej tyre të arrestuar në flagrancë

BalkanWeb - 14.10.2019

Policia ka shoqëruar mbrëmjen e sotme 15 persona në zonën e Unazës së Re të cilët 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë. Personat u arrestuan për organizimin e zhvillimin e tubimeve të paligjshme ...

Protesta te Unaza e Re/ 15 të shoqëruar në polici, në mesin e të arrestuarve edhe Klevis Balliu

Top Channel - 14.10.2019

Mbrëmjen e djeshme, gjatë protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar 15 persona, ku 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë. Në mesin e të arrestuarve, për veprat penale “Organizimi, pjesëmarrja, ...

Policia: 15 të shoqëruar tek “Unaza e Re”, akuzohen për pesë vepra penale

Java News - 14.10.2019

Mbrëmjen e djeshme, gjatë protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar 15 persona, ku 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë. Në mesin e të arrestuarve, për pesë vepra penale është edhe ...

Protesta te Unaza e Re/ 15 të shoqëruar në polici, në mesin e të arrestuarve edhe Klevis Balliu

Botasot - 14.10.2019

Mbrëmjen e djeshme, gjatë protestës te Unaza e Re, policia ka shoqëruar 15 persona, ku 10 prej tyre janë arrestuar në flagrancë. Në mesin e të arrestuarve, për veprat penale “Organizimi, pjesëmarrja, ...