TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kapet gomonia me drogë në Vlorë

LajmiFundit - 16.05.2018

Një gomone me drogë është kapur pasditen e sotme në Gjirin e Petullës, në Karaburun të Vlorës. Raportohet se në gomone janë gjetur disa bidonë me benzinë dhe një sasi kanabisi.

Vlorë, drogë brenda gomones, dyshimet e para të policisë

SOT - 16.05.2018

Policia kufitare e Vlorës ka gjetur në gomone dy pako me drogë, ende nuk dihet sasia, edhe disa bidona me benzinë. Mësohet se policia ka sekuestruar edhe gomonen 7.5 metra me 2 motorë të fuqishëm në ...

Gjendet një gomone me dy pako drogë në Karaburun

ABC News - 16.05.2018

Një gomone 7 metra e gjatë u gjet pasditen e sotme në Karaburun gjatë një kontrolli të policisë së Vlorës. Policia ka sekuestruarnë bord dy pako me kanabis si dhe disa bidona me benzinë.

Kapet një gomone me drogë në Karaburun, policia në kërkim të trafikantëve

BalkanWeb - 16.05.2018

VLORE- Policia e Vlorës ka bllokuar sot një gomone në Karaburun, brenda të cilës kishte disa pako me drogë. “BalkanWeb” mëson se mjeti i lundrimit 7 metra i gjatë dhe me dy motorë u gjet i braktisur.

Sekuestrohet gomonia në Vlorë, gjenden drogë e bidonë me benzinë

Mapo - 16.05.2018

Policia ka kryer një aksion të gjerë në Vlorë, ku ka kapur një gomone, drogë dhe disa bidonë me benzinë. Mjeti lundrues 7 metra i gjatë është kapur në Gjirin e Petullës, në Vlorë.

Gjendet një gomone me dy pako drogë në Karaburun/ Asnjë i arrestuar

ABC News - 16.05.2018

Një gomone 7 metra e gjatë është gjetur pasditen e sotme në Karaburun gjatë një kontrolli të policisë së Vlorës. Policia ka sekuestruar në bord dy pako me kanabis dhe bidona me benzinë.

Policia kap një gomone me drogë në Karaburun, nis kërkimi i trafikantëve

Java News - 16.05.2018

Policia e Vlorës ka bllokuar sot një gomone në Karaburun, brenda të cilës kishte disa pako me drogë. Mjeti i lundrimit eshte 7 metra i gjatë dhe ishte i braktisur.

Kapet gomonia me drogë në Vlorë

Tetova Sot - 16.05.2018

Një gomone me drogë është kapur pasditen e sotme në Gjirin e Petullës, në Karaburun të Vlorës. Raportohet se në gomone janë gjetur disa bidonë me benzinë dhe një sasi kanabisi.