TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vidhnin flori, sende me vlerë dhe makina, arrestohen dy shqiptarët në Itali (Emrat) 

SOT - 08.11.2019

Dy shtetas shqiptarë kanë rëanë në prangat e policisë italiane në Modena teksa lëviznin me një automjet të grabitur. Aleksandër Mhillaj (28 vjeç) dhe Enrik Nikolla (24 vjeç) u pikasën nga policia dhe ...

Zbuloni emrat, dy të rinjtë shqiptarë kapen me ar dhe 10 mijë euro në Itali

Tetova Sot - 08.11.2019

Dy shqiptarë janë vënë në prangat e policisë italiane, si autorë të një sërë akuzave. Të arrestuarit janë Aleksandër Mhillaj, 28 vjeç dhe Enrik Nikolla, 24 vjeç, të dy me vendbanim në Modena.

Vidhnin flori, sende me vlerë dhe makina, arrestohen dy shqiptarët në Itali (Emrat)

Java News - 08.11.2019

Dy të rinj shqiptarë janë vënë në prangat e policisë italiane, si autorë të vjedhjeve të disa mjeteve. Të arrestuarit janë Aleksandër Mhillaj, 28 vjeç dhe Enrik Nikolla, 24 vjeç, të dy me vendbanim ...