TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ASAP Rocky shpallet fajtor për sulm gjatë përleshjes në Stockholm

Flaka - 14.08.2019

Reperi amerikan ASAP Rocky, emri i vërtetë i të cilit është Rakim Mayers, është shpallur fajtor për sulm gjatë një përleshje në Stockholm dhe i është dhënë një dënim dyvjeçar me kusht.

ASAP Rocky shpallet fajtor nga Gjykata Suedeze, por nuk do të vuajë dënimin me burg pasi Trump intervenoi për të

Telegrafi - 14.08.2019

Reperi ASAP është shpallur fajtor për sulme të mërkurën nga një Gjykatë Suedeze, por artisti fitues i Çmimit ‘Grammy’ nuk do të përballet më me burg. Reperit 30-vjeçar iu dha një dënim me kusht dhe u ...

Gjykata suedeze e shpall fajtor Asap Rockyn

Botasot - 14.08.2019

Asap Rocky është shpallur fajtor nga gjykata suedeze, por reperi nuk do ta vuajë dënimin në burg, pasi është dënuar me kusht. Gjykata Suedeze e ka dënuar me kusht reperin Asap Rocky, i cili ...