TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kampionët dhe jahtet e tyre: Nga Ronaldo tek Alli e Boateng, cili pagoi jahtin më luksozë gjatë pushimeve?

Telegrafi - 12.07.2019

Pushimet pothuajse përfunduan në Itali dhe jashtë vendit për futbollistët dhe ata janë gati për sezonin e ri. Protagonistët që mes relaksimit dhe shoqërimit me partneret dhe familjarët e tyre kaluan ...

Yjet e futbollit paguan shtrenjtë për shfrytëzimin e jahteve në pushimet verore, zbulohen çmimet marramendëse që paguan ...

Zeri - 11.07.2019

Pas përfundimit të kampionateve, trajnerët dhe futbollistët pëlqejnë që të shkojnë në pushime dhe t’i mbushin bateritë para se të rikthehen sërish në fushë.