TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

U përfol se vajza e saj është martuar me Erik Fullanin, reagon për herë të parë Majlinda Bregu: Njerëzit pa tru jetojnë ...

SOT - 14.08.2019

Ditën e djeshme në median rozë qarkulluan lajmet për një martesë të vajzës së Majlinda Bregut me djalin e Ardian Fullanit, Erik Fullanin. Menjëherë pas kësaj ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka ...

E papritur/ Vajza e Majlinda Bregut martohet me Erik Fullanin? Dalin pamjet që i futën të gjithë në dyshime (FOTO)

SOT - 13.08.2019

Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregut, Kejda dhe djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani, Eriku prej disa muajsh janë në një lidhje e cila u zbulua nga mediat.

Vajza e Majlinda Bregut, në altar me Erik Fullanin? (Foto)

Mapo - 13.08.2019

Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu pohoi pak kohë më parë se gjendej në një lidhje dashurie me djalin e ish guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani.

Plane për dasëm? Vajza e Majlinda Bregut nxjerr foton me Erik Fullanin dhe ngre dyshimet

SOT - 12.08.2019

Ditët e fundit, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me djalin e ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullanit, Erikun.

Çfarë po ndodh, u martuan Kejda dhe Eriku? (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.08.2019

Ditët e fundit, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me djalin e ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullanit, Erikun.