TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lirohet Mario Meshini, akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Devi Kasmit

Durres Lajm - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka ndryshuar masën e sigurisë nga “arrest me burg” në detyrim paraqitje për Marjo Meshinin, mikun e Devi Kasmit. Ai u arrestua menjëhere pas vrasjes pasi dyshohej si bashkëpunëtor ...

Lirohet nga burgu Mario Meshini, i dyshuar se nxorri në pritë Devi Kasmin

ABC News - 16.05.2019

Pas disa muajsh qëndrimi në qeli, Gjykata e Tiranës vendosi sot që ta lërë të lire Mario Meshinin, duke i caktuar një masë sigurimi personal lehtësuese atë të Detyrimit të Paraqitjes.

Lirohet Mario Meshini, i dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit

Albeu.com - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka dhënë ditën e sotme vendimin për lirimin nga qelia të Mario Meshiniti i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Devi Kasmit . Ai është lënë i lirë për mungesë provash.

Lirohet Mario Meshini, gjykata vendos masën detyrim paraqitjeje

Botasot - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës vendosi ndryshimin e masës së sigurisë nga arrest me burg në detyrim paraqitje për Mario Meshinin, i akuzuar si bashkëpunëtor në vrasjen e Devi Kasmit.

Vrasja e Devi Kasmit, Gjykata liron Mario Meshinin

Top Channel - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të 2018-s. Mario Meshini, u arrestua si personi që e nxori nga shtëpia Kasmin, ai u vu në ...

Gjykata liron Mario Meshinin të arrestuar për vrasjen e Devi Kasmit, dosja kalon te Krimet e Renda

Java News - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në janar të 2018-s. Mario Meshini, u arrestua si personi që e nxori nga shtëpia Kasmin, ai u vu në ...

Ekzekutimi i Devi Kasmit, Zbardhet dëshmia e specialit grek

Gazeta Express - 14.05.2019

“Kam ardhur për gjueti dhe nuk e kuptoj se pse jam këtu”, tha kështu Efthymious Efthymiu, speciali grek, i cili është marrë i pandehur nga Prokuroria për Krime të Rënda për vrasjen e Devi Kasmit.

Vrasja e Devi Kasmit, gjykata liron Mario Meshinin

BalkanWeb - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të vitit 2018. Mario Meshini u arrestua nën dyshimin se ka nxjerrë nga shtëpia Kasmin, ai u ...

Ekzekutimi i Devi Kasmit, Zbardhet dëshmia e specialit grek

Albeu.com - 14.05.2019

“Kam ardhur për gjueti dhe nuk e kuptoj se pse jam këtu”, tha kështu Efthymious Efthymiu, speciali grek , i cili është marrë i pandehur nga Prokuroria për Krime të Rënda për vrasjen e Devi Kasmit .

Atentati i Devi Kasmit, gjykata liron Mario Meshinin

LajmiFundit - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të 2018-s. Mario Meshini, u arrestua si personi që e nxori nga shtëpia Kasmin, ai u vu në ...

Vrasja e Devi Kasmit, gjykata liron Mario Meshinin

Gazeta Express - 16.05.2019

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë një prej të arrestuarve për vrasjen e 41-vjeçarit Devi Kasmit, në Janar të vitit 2018. Mario Meshini u arrestua nën dyshimin se ka nxjerrë nga shtëpia Kasmin, ai u ...