TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Transformohet “Selvia”, çlirohet busti i heroit “Vojo Kushi” nga ndërtimet pa leje

Medial - 10.10.2019

-Veliaj: “Ishte zaptuar nga politikanë me lloto e bingo, por në fund fitoi e mira dhe puna; nisim fushatën e mbjelljes së pemëve”- TIRANË, 10 tetor/MEDIAL/- Një tjetër hapësirë e zaptuar nga ...

FOTO/ Transorfmimi te “Selvia”, Veliaj: Ishte zaptuar nga politikanë me lloto e bingo

Java News - 10.10.2019

Kjo është pamja që ka sot zona e njëohur si “Selvia” pas shembjes së ndërtimeve pa leje. Teksa inspektoi zonën, kryebashkiaku Veliaj tha se zaptuesit e kësaj hapësire ishin politikanë me lloto e ...