TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ishte kthyer në makthin e qytetarëve, arrestohet ‘skifteri’ me dy emra në Sarandë

SOT - 06.12.2018

Është arrestuar ditën e sotme një person i shpallur në kërkim, i dyshuar si autor i 8 vjedhjeve. Shtetasi, Y.Gj., 42 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, eshte arrestuar nga policia e qyetetit ...

Sarandë/ Prangoset 42-vjeçari, ishte shpallur në kërkim si i dyshuar për 8 vjedhje

Java News - 06.12.2018

Një 42-vjeçar i shpallur në kërkim, është vendosur këtë të mërkurë në pranga për vjedhje. Bëhet fjalë për personin me inicialet Y.Gj., banues në fshatin Çukë të Sarandës.

Prangoset hajduti në Sarandë, bënte namin në banesa

LajmiFundit - 06.12.2018

Policia në Sarandë ka arrestuar një 42-vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim dhe dyshohet si autor i 8 vjedhjeve. I arrestuari është Y.Gj., 42 vjeç, banues në fshatin Çukë të Sarandës.