TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Nëse vjen momenti, dy duar për një kokë janë”, Paloka shokon me deklaratën pak para protestës

SOT - 15.03.2019

Edi Paloka mendon, se pavarësisht që ndërkombëtarët tani për tani kanë bërë kritika për vendimin e opozitës, do të jenë ata që do të negociojnë për qeverinë tranzitore.

A janë bërë pishman për djegien e mandateve? Edi Paloka jep përgjigjen e tij

SOT - 15.03.2019

Ish deputeti Edi Paloka, është shprehur edhe në lidhje me djegien e mandateve në emisionin “Zonë e Lirë”.. Sipas Palokës,ai ka kërkuar që në fillim të djegin mandatet dhe nuk ka arsye për tu bërë ...

Çfarë ndodhi? Paloka i rikthehet incidentit me Ramën në Parlament: Nuk do ta kisha bërë nëqoftëse kryeministri...

SOT - 15.03.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka i është rikthyer incidentit që pati në Parlament me kryeministrin Edi Rama, të cilin e spërkati me bojë.

Edi Paloka: Ja çfarë më tha Rama kur i hodha bojën

Java News - 15.03.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka treguar si reagoi Kryeministri Edi Rama kur i hodhi bojë në fytyrë gjatë seancës parlamentare të 14 Shkurtit 2019.

Paloka tregon burracakërinë e Ramës, si më shau dhe ia mbathi me biçikletë

Botasot - 15.03.2019

Edi Paloka i është kthyer edhe njëherë te “Zonë e Lirë” e Arian Çanit, historisë së tij së përplasjes me kryeministrin Rama në Parlament, ku i hodhi këtij të fundit në fytyrë një shiringë me bojë.

PD mban shpresat në Kukës, dërgon Palokën për të lëvizur gurët

SOT - 14.03.2019

Ish deputeti i PD, Edi Paloka ka zhvilluar një takim me strukturat e degës në Kukës. Në qendër të diskutimeve ishin përgatitjet për protestën e 16 marsit pasi sipas Palokës pjesëmarrja e demokratëve ...

Paloka në Kukës, kërkon pjesëmarrje masive në 16 mars

Botasot - 14.03.2019

Partia Demokratike ka zhvilluar një takim me strukturat e degës në Kukës. Në qendër të diskutimeve ishin përgatitjet për protestën e 16 marsit dhe masat që do merren për një pjesëmarrje sa më të ...

Rrëfehet Paloka: Çfarë më tha Rama pasi i hodha bojë

Botasot - 15.03.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka treguar si reagoi Kryeministri Edi Rama kur i hodhi bojë në fytyrë gjatë seancës parlamentare të 14 Shkurtit 2019.

Paloka tregon konfliktin e parë me Edi Ramën në 1993

SOT - 15.03.2019

Edi Paloka i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, i është kthyer përplasjes së parë me Edi Ramën që daton 26 vite më parë, kur ky i fundit e kishte sharë nëpër dhëmbë dhe më pas ia kishte ...

Paloka në Kukës, kërkon pjesëmarrje masive në protestën e të shtunës

LajmiFundit - 14.03.2019

Partia Demokratike ka zhvilluar një takim me strukturat e degës në Kukës. Në qendër të diskutimeve ishin përgatitjet për protestën e 16 marsit dhe masat që do merren për një pjesëmarrje sa më të ...

Rrëfehet Paloka: Çfarë më tha Rama pasi i hodha bojë

Albeu.com - 16.03.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka treguar si reagoi Kryeministri Edi Rama kur i hodhi bojë në fytyrë gjatë seancës parlamentare të 14 Shkurtit 2019.

Edi Paloka: Rama më kërcënoi, më thotë thuthuq

Gazeta Tema - 16.03.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka treguar si reagoi kryeministri Edi Rama kur i hodhi bojë në fytyrë gjatë seancës parlamentare të 14 Shkurtit 2019.