TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shkodër, pas dy vitesh merr fund arratia, policia prangos të shumëkërkuarin për vrasje

RTSH - 12.07.2019

Arrestohet pas dy vitesh autori i vrasjes së Angjelin Shkambit, ngjarje kjo e ndodhur në 17 dhjetor të vitit 2017 në Qarkun e Shkodrës. Sipas policisë, autori i vrasjes është Artan Koçeku, 29 vjeç, ...

Vrau 35-vjeçarin që i kishte borxh, arrestohet autori

ABC News - 12.07.2019

Dy vite pasi vrau me armë zjarri Angjelin Shkambin në Shkodër është vënë në pranga autori. 29-vjeçari, Artan Koçeku, në momentin e ndalimit nga Forcat e Posaçme Shqiponjat, ka tentuar të largohet me ...

E qëlloi për 30 mijë euro, arrestohet vrasësi i Angjelin Shkambit (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.07.2019

Policia ka arrestuar sot Artan Koçekun, personin e dyshuar se vrau dy vite më parë në Shkodër Angjelin Shkambin. Koçeku është arrestuar nga policia teksa lëvizte me një pistoletë të mbushur dhe gati ...

Pas 2 viteve në arrati, kapet shkodrani që vrau shokun për 30 mijë euro

SOT - 12.07.2019

Arrestohet në Shkodër Artan Koçeku 29 vjeç, banues në fshatin Pog. Ai ishte në kërkim për vrasje në 17 dhjetor të ...

DETAJET: Ishte në kërkim për vrasje, arrestohet i shumëkërkuari me rrezikshmëri të lartë

Gazeta Tema - 12.07.2019

Policia e Shkodrës ka arrestuar shtetasin Artan Koçeku, 29 vjeçari i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Ky shtetas është aktor i vrasjes së ndodhur në vitin 2017, ku mbeti i ...

Grabitjet dhe vrasja e shokut, kush është Artan Koçeku (Skeda)

Mapo - 12.07.2019

Policia e Shkodrës ka arrestuar Artan Koçekun, të akuzuar për vrasjen e shokut të tij, por edhe për disa grabitje karburantesh e banesash në veri të vendit.

I kërkuar për vrasje, arrestohet 29-vjeçari në Shkodër

Top Channel - 12.07.2019

Policia ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasje, dhe qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, si dhe është autor i ngjarjes së ...

Nga vrasja e shokut te vjedhjet, kush është ‘tmerri’ i Shkodrës

BalkanWeb - 12.07.2019

Policia ka arrestuar sot një person të rrezikshëm të shpallur në kërkim për vrasjen e mikut të tij, Angjelin Shkambi. Në pranga ka rënë 29-vjçari Artan Koçeku, i cili dy vite më parë ekzekutoi me ...

Vrau me plumba në kokë të riun, kapet shkodrani i rrezikshëm(Emri)

BalkanWeb - 12.07.2019

Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqëror. Në pranga ka rënë 29-vjeçari Artan Koçeku, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek ...

Nga vrasja e shokut tek grabitjet, kush është i rrezikshmi i arrestuar sot në Shkodër

Albeu.com - 12.07.2019

Policia njoftoi se kishte arrestuar sot Artan Koçekun, e akuzuar për vrasjen e Angjeli Shkambit në vitin 2017 me të cilin kishte edhe një lidhje shoqërore.

Arrestohet një tjetër vrasës në Shkodër

Gazeta Express - 12.07.2019

Një person me rrezikshmëri të lartë është arrestuar nga policia e Shkodrës. 29- vjeçari Artan Koçeku ishte shpallur në kërkim për vrasje, dhe qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, si dhe ...

Zbardhen detajet e forta/ Doli me leje nga burgu dhe vrau shokun se s’i ktheu borxhin, kush është “tmerri” i Shkodrës

SOT - 12.07.2019

Arrestohet pas dy vitesh autori i vrasjes së Angjelin Shkambit, ngjarje e ndodhur në 17 dhjetor të vitit 2017. Autori i vrasjes është Artan Koçeku 29 vjeç, banues në fshatin Pog, ndërsa u prangos sot ...

Arrestohet 29-vjeçari me rrezikshmëri të lartë shoqërore (EMRI)

Durres Lajm - 12.07.2019

Kapet dhe ndalohet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17.12.2017 ...

Kapet i ‘forti’ i Shkodrës, kërkohej për…

LajmiFundit - 12.07.2019

Finalizohet me sukses operacioni i koduar “IRON HAND” Kapet dhe ndalohet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në ...