TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kroacia mposht Serbinë me 10 gola diferencë

LajmiFundit - 13.01.2018

Sonte ka filluar Kampionati Europian në hendboll, i cili do të mbahet në Kroaci deri më 28 shkurt. Derbi i xhiros së parë u luajt në mes Kroacisë dhe Serbisë.

Startoi Kampionati Europian i Hendbollit, këto janë rezultatet e para

Alb Portali - 12.01.2018

Sot në Kroaci ka startuar Kampionati i 13-të Europian i hendbollit që prej 12 deri më 28 janar do të zhvillohet në Kroaci. Nga ora 18:15 u luajtë dy ndeshjet e para në të cilat Bjellorusia mundi ...

Fillon EURO 2018 në hendboll, e gjithë vëmendja te përballja Kroaci-Serbi

Portalb - 12.01.2018

Kampionati Evropian në hendboll, i 13-ti me radhë, për sportdashësit nuk ka mundur të ofrojë një fillimi më të mirë. “Klasiku i Ballkanit”, mes Kroacisë dhe Serbisë ka hedhur në hije të gjitha duelet ...

Fillon Kampionati i 13-të Evropian i Hendbollit

Idividi - 12.01.2018

Zagreb, 12 janar 2018 (MIA) - Me katër ndeshje të cilat do të luhen pasdite në Split dhe Poreç, do të fillojë Kampionati i 13-të Evropian i Hendbollit.

Starton Europiani i hendbollit

Alb Portali - 12.01.2018

Sot në Kroaci ka startuar Kampionati i 13-të Europian i hendbollit që prej 12 deri më 28 janar do të zhvillohet në Kroaci. Dy ndeshjet e para dhe hapëse të garave Bjellorusi-Austri dhe Suedi-Islandë ...

Kosova kundër gjigantit botëror - Polonisë

Koha.net - 12.01.2018

Pa shpresë për kualifikim, por me synim për të ngritur nivelin, përfaqësuesja e Kosovës në hendboll të enjten ka udhëtuar për në Portugali, shkruan sot Koha Ditore.

Kosova kundër gjigantit botëror - Polonisë

Gazeta Express - 12.01.2018

​Pa shpresë për kualifikim, por me synim për të ngritur nivelin, përfaqësuesja e Kosovës në hendboll të enjten ka udhëtuar për në ...