TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Spasovski: Tani është momenti që ta fitojmë luftën kundër kriminelëve dhe banditëve (video)

Alsat - 13.08.2019

“Fakt është se duhet të kemi një luftë të shpejtë dhe efikase kundër këtij rasti me të vetmin qëllim që krimi dhe korrupsioni ta merr goditjen e duhur dhe në këtë mënyrë ta kthejmë shpresën edhe tek ...

Spasovski: Është koha që të luftojmë kundër kriminelëve dhe banditëve

Telegrafi - 13.08.2019

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, sot ka folur në lidhje me ngjarjet e fundit në vend. Sa i përket rastit “Haraçi”, ai tha se tani është koha që të luftohet kundër kriminelëve dhe ...

Spasovski: Është koha ta fitojmë luftën kundër kriminelëve

Gazeta Express - 13.08.2019

“Fakt është se duhet të kemi një luftë të shpejtë dhe efikase kundër këtij rasti me të vetmin qëllim që krimi dhe korrupsioni ta merr goditjen e duhur dhe në këtë mënyrë ta kthejmë shpresën edhe tek ...

Spasovski: Tani është momenti që ta fitojmë luftën kundër kriminelëve dhe banditëve (Video)

Tetova Sot - 13.08.2019

“Fakt është se duhet të kemi një luftë të shpejtë dhe efikase kundër këtij rasti me të vetmin qëllim që krimi dhe korrupsioni ta merr goditjen e duhur dhe në këtë mënyrë ta kthejmë shpresën edhe tek ...

Oliver Spasovski kërkon “goditje” të krimit dhe kriminelëve

Flaka - 13.08.2019

“Fakt është se duhet të kemi një luftë të shpejtë dhe efikase kundër këtij rasti me të vetmin qëllim që krimi dhe korrupsioni ta merr goditjen e duhur dhe në këtë mënyrë ta kthejmë shpresën edhe tek ...

Spasovski: Është koha që të luftojmë kundër kriminelëve dhe banditëve

Zhurnal - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht, zhurnal.mk – Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, sot ka folur në lidhje me ngjarjet e fundit në vend. Sa i përket rastit “Reket”, ai tha se tani është koha që të ...