TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aktori turk, Cagatay Ulusoy dënohet me burg

Alsat - 16.05.2019

Aktori i njohur turk Cagatay Ulusoy është dënuar me 10 muaj burg për përdorim droge. Ylli i kinematografisë turke u dënua fillimisht me 4 vite e 2 muaj burg së bashku me aktoren Gizem Karaca meë 18 ...

Aktori i njohur turk dënohet me burg

Durres Lajm - 16.05.2019

Dhoma e katërt penale e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor të Stambollit dënoi 13 të pandehur, duke përfshirë edhe aktorët Çağatay Ulusoy dhe Gizem Karaca si edhe këngëtarin Cenk Eren, me 10 muaj burgim ...

Aktori i njohur turk, burg për përdorim droge

Mapo - 16.05.2019

Aktori i njohur turk Cagatay Ulusoy është dënuar për përdorim droge me dhjetë muaj burg. Më 18 maj të vitit 2018, ylli i kinematografisë turke u dënua fillimisht me 4 vite e 2 muaj burg.

Aktorët Gizem Karaca dhe Cagatay Ulusoy dënohen me 10 muaj burg

Telegrafi - 15.05.2019

Aktorët e famshëm turq, Gizem Karaca dhe Çagatay Ulusoy, sërish mund ta kalojnë një pjesë të jetës prapa grilave. Ulusoy dhe Karaca janë dënuar nga një gjykatë në Stamboll me 10 muaj burg për ...

Dënohen me burg aktorët e famshëm turq

ABC News - 15.05.2019

Një gjykatë në Stamboll ka dënuar të premten 13 të pandehur, mes të cilëve edhe aktorët Çağatay Ulusoy e Gizem Karaca sidhe këngëtarin Cenk Eren me nga 10 muaj burg për përdorim të lëndëve narkotike.

Burg për aktorët e famshëm turq

Gazeta Tema - 15.05.2019

Një gjykatë në Stamboll ka dënuar të premten 13 të pandehur, mes të cilëve edhe aktorët Çağatay Ulusoy e Gizem Karaca, si dhe këngëtarin Cenk Eren me nga 10 muaj burg për përdorim të lëndëve ...

Burg për aktorët e njohur turq, çfarë kanë bërë

Albeu.com - 16.05.2019

Një gjykatë në Stamboll ka dënuar 13 të pandehur, mes të cilëve aktorët e njohur turk, Çagatay Ulusoy e Gizem Karaca si dhe këngëtarin Cenk Eren me nga 10 muaj burg për përdorim të lëndëve narkotike.