TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë

Gazeta Express - 14.08.2019

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e ...

Sulmohet Konsullata e Kosovës në Danimarkë, Pacolli akuzon huliganët serbë

Koha.net - 14.08.2019

Ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se të mërkurën, në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Kosovës në Kopenhagë, Danimarkë, dhe se ...

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë

Tetova Sot - 14.08.2019

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë emblemën e ...

Sulmohet Konsullata e Kosovës në Danimarkë, Pacolli akuzon huliganët serbë

Lajmi.net - 14.08.2019

Kështu ka bërë të ditur, ministri në dorëheqje i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një postimi në Facebook. Pacolli ka thënë se këto vepra janë bërë nga banditë dhe huliganë serbë ...

Sulmi ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë, Hoxhaj reagon ashpër ndaj serbëve

Botasot - 14.08.2019

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj u shpreh se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por ...

Sulmohet Konsullata e Kosovës në Danimarkë

Zeri - 14.08.2019

Është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë të Danimarkës, njofton Gazeta Blic. Kështu ka bërë të ditur ministri në detyrë i punëve të jashtme Behgjet Pacolli.

Sulmi ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë, Hoxhaj reagon ashpër ndaj serbëve

Lajmi.net - 14.08.2019

Hoxhaj u shpreh se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por jo atë që ajo përfaqëson. Përmes një postimi në Twitter Hoxhaj tha se Kosova është shtet i pavarur, sovran dhe demokratik që nga viti ...

Sulmohet Konsullata e Kosovës në Danimarkë, flet Pacolli: Ja nga kush u sulmua

Botasot - 14.08.2019

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli njofton se është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë të Danimarkës. “Sot, në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e ...

Sulmi ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë, Hoxhaj reagon ashpër ndaj serbëve

Zeri - 14.08.2019

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj u shpreh se ata mund të dëmtojnë emblemën e Kosovës, por ...

Pacolli: Banditët dhe huliganët serbë sulmuan konsullatën e Kosovës në Danimarkë

Telegrafi - 14.08.2019

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, ka njoftuar se mëngjesin e sotëm është sulmuar konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, në Mbretërinë e Danimarkës si dhe është ...

Hoxhaj reagon ndaj sulmit të huliganëve serbë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarikë

Medial - 14.08.2019

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë. Hoxhaj, në rrjetin social Twitter, tha se ata mund të dëmtojnë ...

Dalin pamjet e sulmit ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë

Gazeta Express - 14.08.2019

Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë.

Hoxhaj u reagon serbëve për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë

Telegrafi - 14.08.2019

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj sulmit që serbët bënë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë. Hoxhaj në rrjetin social Twitter tha se ata mund të dëmtojnë ...

Pacolli akuzon huliganët serbë për sulmin ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë

SOT - 14.08.2019

Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë.

Huliganët serbë sulmojnë konsullatën e Kosovës në Danimarkë

BalkanWeb - 14.08.2019

Konsullata kosovare në Danimarkë është sulmuar nga disa persona të panjohur, të cilët dyshohen të jenë huliganë serbë. Lajmi për sulmin e Konsullatës është bërë publik në “Facebook” nga ministri i ...

Sulmohet Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë

Flaka - 14.08.2019

Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë.

Sulmohet konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë nga huliganë serbë

Albeu.com - 14.08.2019

Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë.

Pacolli: Huliganët serb kanë sulmuar konsullatën e Republikës së Kosovës në Kopenhagë

Top Channel - 14.08.2019

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka njoftuar se sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e ...

Dalin pamjet e sulmit ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë (FOTO)

Tetova Sot - 14.08.2019

Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë.

Pacolli: Huliganët serbë kanë sulmuar konsullatën e Kosovës në Kopenhagë

Durres Lajm - 14.08.2019

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli përmes një statusi në Facebook ka njoftuar se sot në orët e para të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në ...

Dalin pamjet e sulmit ndaj Konsullatës së Kosovës në Danimarkë

Botasot - 14.08.2019

Sot në orët e hershme të mëngjesit është sulmuar Konsullata e Republikës së Kosovës në Kopenhagë, si dhe është dëmtuar Stema e Shtetit të Kosovës nga banditët dhe huliganët serbë në Danimarkë.

Serbët sulmojnë Konsullatën e Kosovës, Daçiq shtiret se nuk di gjë

Botasot - 15.08.2019

Ministri i Jashtëm i Serbisë Ivica Daçiq tha sot se nuk ka asnjë informacion lidhur me sulmin e huliganëve serbë ndaj Konsullatës së Kosovës në Kopenhagë.