TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rekord në Itali, fitohet lotaria prej 209 milionë eurosh

Gazeta Tema - 14.08.2019

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...

Italiani fiton 209 milion euro në lotari

Albeu.com - 14.08.2019

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...

Në Itali fitohet lotaria prej 209 milionë eurosh

Koha.net - 14.08.2019

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...

Në Itali fitohet lotaria prej 209 milionë eurosh

Zeri - 14.08.2019

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...

Rekord në Itali, fitohet lotaria prej 209 milionë euro

Telegrafi - 14.08.2019

Italia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...

Çfarë fati ky njeri, fiton lotarinë 209 milionë euro

Botasot - 14.08.2019

talia ka një milioner më shumë nga dita e sotme. Një person fatlum ka fituar plot 209 milionë euro në lotarinë Superenalotto duke gjetur të të gjithë numrat e shorteut, plus numrin Jolly dhe numrin ...