TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Përfundimisht James Rodriguez po transferohet te kjo skuadër

Lajmi.net - 11.02.2019

James Rodriguez duket se ka vendosur për të ardhmen e tij. James Rodriguez po e përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se ata kanë filluar ...

James Rodriguez paralajmëron Dortmundin: Presioni është mbi ta!

SuperSport - 11.02.2019

Ylli i Bayern Munich, kolumbiani James Rodriguez pati një rol vendimtar në fitoren 3-1 të bavarezëve ndaj Schalkes në takimin e së shtunës, vetëm pak orë pas barazimit 3-3 të Dortmundit ndaj ...

James Rodriguez para takimit në Ligën e Kampionëve: Me të vërtetë e dua Liverpoolin

Telegrafi - 11.02.2019

Sulmuesi i Bayern Munichut, James Rodriguez thotë se është i gatshëm për kundërshtarët e Ligës së Kampionëve, Liverpoolin. Këta të fundit do të jenë nikoqir të skuadrës gjermane më 18 shkurt në “The ...

Rodriguez: Tani presioni është mbi Dortmundin

Lajmi.net - 10.02.2019

Ylli i Bayern Munich, James Rodriguez, beson se presioni i garës së titullit tashmë kalon tek Borussia Dortmund. Dortmund lëshoi një epërsi prej tri golave ndaj Hoffenheim për të barazuar me shifrat ...

Përfundimisht James Rodriguez po transferohet te kjo skuadër

Almakos - 11.02.2019

James Rodriguez duket se ka vendosur për të ardhmen e tij. James Rodriguez po e përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se ata kanë filluar ...

Isco dhe James Rodriguez në radarin e Juventus

Lajmi.net - 10.02.2019

Emrat e yjeve të Real Madrid, Isco Alarcon dhe James Rodriguez kanë përfunduar në listën e dëshirave të Juventus. Gjasat janë të mëdha që Paulo Dybala të largohet nga Juventus në fund të këtij ...

James Rodriguez: Me të vërtetë e dua Liverpoolin

Almakos - 11.02.2019

Sulmuesi i Bayern Munichut, James Rodriguez thotë se është i gatshëm për kundërshtarët e Ligës së Kampionëve, Liverpoolin. Këta të fundit do të jenë nikoqir të skuadrës gjermane më 18 shkurt në “The ...

Përfundimisht James Rodriguez po transferohet te kjo skuadër

Botasot - 11.02.2019

James Rodriguez duket se ka vendosur për të ardhmen e tij. James Rodriguez po e përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se ata kanë filluar ...

Isco dhe James Rodriguez në radarin e Juventus

Medial - 10.02.2019

Emrat e yjeve të Real Madrid, Isco Alarcon dhe James Rodriguez kanë përfunduar në listën e dëshirave të Juventus. Gjasat janë të mëdha që Paulo Dybala të largohet nga Juventus në fund të këtij ...

Te ky klub do të transferohet James Rodriguez

Albeu.com - 11.02.2019

James Rodriguez po përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi . Babai i kolumbianit ka zbuluar se ata kanë filluar bisedimet me Juventusin, ndërsa marrëveshja mund të arrihet pa ...