TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Valentina Vignali “godet” sërish

Botasot - 11.09.2019

Basketbollistja italiane po “çmend” rrjetin. Basketbollistja, modelja dhe blogerja italiane, një nga protagonistet e edicionit të fundit të “Grande Fratello” dhuron spektakël në për ndjekësit e sak ...

Basketbollistja italiane po “çmend” rrjetin

Gazeta Express - 11.09.2019

Basketbollistja, modelja dhe blogerja italiane, një nga protagonistet e edicionit të fundit të “Grande Fratello” dhuron spektakël në për ndjekësit e sak në Instagram.

Fotogaleri/ Valentina Vignali “godet” sërish

Top Channel - 11.09.2019

Basketbollistja italiane po “çmend” rrjetin. Basketbollistja, modelja dhe blogerja italiane, një nga protagonistet e edicionit të fundit të “Grande Fratello” dhuron spektakël në për ndjekësit e sak ...

Basketbollistja italiane ‘çmend’ rrjetet sociale me format e saj

Zeri - 11.09.2019

Basketbollistja e njohur italiane, Valentina Vignali vazhdon të rrëmbejë vëmendjen në rrjetet sociale, transmeton zeri.info Ajo vazhdimisht poston fotografi mjaft “të nehta” në rrjetin social ...