TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Plasin shakatë me fustanin e Bebe Rexhës

Lajmi.net - 12.02.2019

Veshja e Bebe Rexhës në 'Grammy' ka qenë shumë e diskutuar. Këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha, fillimisht disa kreatorë kanë refuzuar ta veshin pasi sipas tyre përmasat e saj janë shumë të mëdha, ...

‘Jam fituese, të paktën mami kështu mendon’, Bebe Rexha hedh valle pas Grammy Awards

Mapo - 12.02.2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka dëshmuar se për të dy nominimet që mori në Grammy konsiderohen fitore. Pas mbarimit të ceremonisë së 61-të të ndarjes së çmimeve Grammy, Rexha ka ...

Bebe Rexha hedh valle pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë

Tetova Sot - 12.02.2019

Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve.

Para pak ditësh festuan bashkë, Bebe ‘harron’ ta urojë Duan për çmimet

Lajmi.net - 12.02.2019

Bebe Rexha ende nuk e ka uruar Dua Lipën për dy çmimet që i fitoi në ceremoninë "Grammy". “Grammy Awards” vazhdon të jetë ngjarja më e përfolur në shoubiz këto ditë, shkruan lajmi.net.

"Me rëndësi pjesëmarrja": Bebe Rexha hedh valle pas humbjes në Grammy

Gazeta Express - 12.02.2019

​Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po ...

Pasi është kthyer nga “Grammy”, Bebe pranon befasinë e këndshme në shtëpi

Lajmi.net - 12.02.2019

Bebe Rexha mori një befasi të këndshme pasi është kthyer nga "Grammy". Bebe Rexha përmes rrjeteve sociale ka treguar se si e gjeti shtëpinë e ‘mbuluar’ me lule pasi është kthyer nga “Grammy”, shkruan ...

Bebe Rexha ka një mesazh për kreatorët që refuzuan ta veshnin në “Grammy Awards”

Lajmi.net - 11.02.2019

Bebe u ndie keq kur e refuzuan ta veshnin në "Grammy Awards" ndërsa sot ka një mesazh për kreatorët. Këngëtarja Bebe Rexha ka shkëlqyer në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve në ‘Grammy Awards’ ani pse ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë

Lajmi.net - 11.02.2019

Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë ...

Bebe Rexha me mesazh për dizajnerët që refuzuan ta vishnin për Grammy Awards

Telegrafi - 11.02.2019

Bebe Rexha është shfaqur mahnitëse në edicionin e sivjetmë të Grammy Awards, e veshur me një fustan të kuq duke sjellë frymën e Valentinit dhe ky ishte një reagimi ndaj dizajnerëve që refuzuan ta ...

Bebe shkëlqeu në “Grammy” ani pse kreatorët refuzuan ta veshnin

Lajmi.net - 11.02.2019

Këngëtarja Bebe Rexha ka shkëlqyer në "Grammy" edhe pse disa kreatorë kishin refuzuar ta veshin shkak i përmasave të mëdha trupore. Disa kreatorë të modës javë më parë kanë thënë se nuk po mund ta ...

Bebe Rexha në Grammy, e veshur nga një stilist arab

Top Channel - 11.02.2019

Ndërsa Dua Lipa rrëmbeu dy trofe në ceremoninë e çmimeve Grammy, shqiptarja tjetër, Bebe Rexha, ka tërhequr jo pak vëmendje, me stilin e saj. Ajo e përshkoi tapetin e kuq, duke u ndjerë siç e ...

Dizajnerët nuk pranuan të bëjnë fustan për të për shkak të përmasave, ja çfarë ka veshur Bebe Rexa në ‘Grammys’

Ina - 11.02.2019

Bebe Rexha është shfaqur si një princeshë në ceremoninë e ‘Grammy Awards’. Ajo ishte e nominuar për dy çmime në eventin e mbrëmshëm të ceremonisë së 61-të Grammy Awards.

Dua dhe Bebe ndër personazhet e veshura më së miri në “Grammy Awards”

Telegrafi - 11.02.2019

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve Grammy Awards. Padyshim që lajmi kryesor i ditës për shqiptarët ishte fitimi i dy çmimeve nga ana e Dua Lipës.

Për Bebe Rexhën nominimi në dy kategori në “Grammy” konsiderohet fitore

Lajmi.net - 11.02.2019

Bebe Rexha nuk ka arritur të marrë asnjë çmim në "Grammy", por konsideron se vetë nominimi për të quhet fitore. Bebe Rexha ishte nominuar në kategoritë “Dueti më i mirë i zhanrit country” dhe ...

Bebe Rexha shkëlqen me të kuqe në “Grammy Awards”

Lajmi.net - 11.02.2019

Bebe Rexha ka marrë vëmendjen me paraqitjen në ceremoninë e ndarjes së çmimeve "Grammy". Bebe Rexha është një nga artistet shqiptare që mori pjesë në këtë ceremoni, ku janë të pranishëm yjet më të ...

Bebe Rexha pas “Grammy Awards”: Vetë nominimet janë fitore për mua

Telegrafi - 11.02.2019

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve më prestigjioze muzikore “Grammy Awards”. Dua Lipa ka shkruar historinë duke u bërë shqiptarja e parë që shpërblehet me dy çmime në këtë ...

FOTOT/ S’mori asnjë çmim Grammy, Bebe Rexha: Për mua fitore janë nominimet

Gazeta Tema - 11.02.2019

Bebe Rexha ishte nominuar në dy kategori në Grammy Awards. Por këngëtarja me origjinë shqiptare nuk mundi të fitonte asnjë çmim në eventin e madh muzikor që u mbajt në Staples Center në Los Angeles ...

Bebe Rexha ia merr valles pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë

Gazeta Tema - 12.02.2019

Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy. Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve.

Dua dhe Bebe takohen në para-ndejën e ‘Grammy’, të dyja të nominuara për çmime

Lajmi.net - 10.02.2019

Dy këngëtaret shqiptare, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, janë takuar në para-ndejën e 'Grammy' ndërsa të dyja kanë nga dy nominime. Këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë takuar në ndejën e ...

Bebe Rexha arrin me plot elegancë në tapetin e kuq të “Grammy Awards”, duket mahnitëse me fustanin e kuq

Telegrafi - 11.02.2019

Është duke u mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve “Grammy Awards”. Në këtë mbrëmje kanë marrë pjesë yje të shumtë nga arena ndërkombëtare, gjersa nuk ka munguar edhe prezenca e tri ...

Dua dhe Bebe takohen në parandejën e Grammy Awards, dy shqiptaret kanë nga dy nominime

Telegrafi - 10.02.2019

Nuk ka dyshim se Dua Lipa është prej emrave më të përmendur të momentit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore është thuajse kudo, kur është fjala për ngjarjet muzikore.

Bebe Rexha han bukë me ajvar para ceremonisë së Grammy Awards

Botasot - 11.02.2019

Ajo është e nominuar dy herë në natën më të rëndësishme deri tani në karrierën e saj. Bebe Rexha sot do të jetë e pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve më të rëndësishme të muzikës.

Dua Lipa e Bebe Rexha shkëlqejnë në tepihun e kuq të “Grammyt”

Koha.net - 11.02.2019

Dy këngëtaret shqiptare, Dua Lipa e Bebe Rexha, kanë shkëlqyer me paraqitjet e tyre në tepihun e kuq të ceremonisë prestigjioze “Grammy”. Dua kishte veshur një fustan të argjendtë, teksa Bebe ...

Bebe Rexha shfaqet elegante në fustan të zi

Botasot - 10.02.2019

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, është e njohur për format e saj trupore tejet seksi. Ajo gjithashtu është e famshme për paraqitjet e saj ku shfaqet tejet elegante.

Bebe Rexha han bukë me ajvar para ceremonisë së Grammy Awards

Gazeta Express - 10.02.2019

Ajo është e nominuar dy herë në natën më të rëndësishme deri tani në karrierën e ...

Bebe Rexha mahnit Kaliforninë (FOTO)

Tetova Sot - 10.02.2019

Bebe Rexha ishte ndër yjet që shkëlqyen mbrëmë në ndejën para ceremonisë së “Grammy” në Kaliforni. Bukuroshja shqiptare ka mahnitur të gjithë teksa në tapetin e kuq u shfaq më elegante se kurrë, ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë

Botasot - 11.02.2019

Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë ...

Bebe Rexha me mesazh për dizajnerët që refuzuan ta vishnin për Grammy Awards

Almakos - 11.02.2019

Bebe Rexha është shfaqur mahnitëse në edicionin e sivjetmë të Grammy Awards, e veshur me një fustan të kuq duke sjellë frymën e Valentinit dhe ky ishte një reagimi ndaj dizajnerëve që refuzuan ta ...

Bebe Rexha në Grammy, e veshur nga një stilist arab

Java News - 11.02.2019

Ndërsa Dua Lipa rrëmbeu dy trofe në ceremoninë e çmimeve Grammy, shqiptarja tjetër, Bebe Rexha, ka tërhequr jo pak vëmendje, me stilin e saj. Ajo e përshkoi tapetin e kuq, duke u ndjerë siç e ...

Dizajnerët nuk pranuan të bëjnë fustan për të për shkak të përmasave, ja çfarë ka veshur Bebe Rexa në ‘Grammys’

Lajm - 11.02.2019

Bebe Rexha është shfaqur si një princeshë në ceremoninë e ‘Grammy Awards’. Ajo ishte e nominuar për dy çmime në eventin e mbrëmshëm të ceremonisë së 61-të Grammy Awards.

Për Bebe Rexhën nominimi në dy kategori në “Grammy” konsiderohet fitore

Botasot - 11.02.2019

Bebe Rexha nuk ka arritur të marrë asnjë çmim në "Grammy", por konsideron se vetë nominimi për të quhet fitore. Bebe Rexha ishte nominuar në kategoritë “Dueti më i mirë i zhanrit country” dhe ...

Bebe Rexha pas “Grammy Awards”: Vetë nominimet janë fitore për mua

Almakos - 11.02.2019

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e 61-të e ndarjes së çmimeve më prestigjioze muzikore “Grammy Awards”. Dua Lipa ka shkruar historinë duke u bërë shqiptarja e parë që shpërblehet me dy çmime në këtë ...

Reagimi i Bebe Rexha pasi nuk fitoi asnjë çmim në Grammy Awards

Albeu.com - 11.02.2019

Bebe Rexha ishte nominuar në dy kategori në Grammy Awards . Por këngëtarja me origjinë shqiptare nuk mundi të fitonte asnjë çmim në eventin e madh muzikor që u mbajt në Staples Center në Los Angeles ...

Dua dhe Bebe takohen në para-ndejën e ‘Grammy’, të dyja të nominuara për çmime

Botasot - 10.02.2019

Dy këngëtaret shqiptare, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, janë takuar në para-ndejën e 'Grammy' ndërsa të dyja kanë nga dy nominime. Këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë takuar në ndejën e ...

Dua dhe Bebe takohen në parandejën e Grammy Awards, dy shqiptaret kanë nga dy nominime

Almakos - 10.02.2019

Nuk ka dyshim se Dua Lipa është prej emrave më të përmendur të momentit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore është thuajse kudo, kur është fjala për ngjarjet muzikore.

Dua Lipa e Bebe Rexha shkëlqejnë në tepihun e kuq të “Grammyt”

Botasot - 11.02.2019

Dy këngëtaret shqiptare, Dua Lipa e Bebe Rexha, kanë shkëlqyer me paraqitjet e tyre në tepihun e kuq të ceremonisë prestigjioze “Grammy”. Dua kishte veshur një fustan të argjendtë, teksa Bebe ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë (FOTO)

Tetova Sot - 11.02.2019

Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë ...

Nuk mori çmim në "Grammy Awards", Bebe Rexha: Për mua fitorja janë nominimet

Durres Lajm - 11.02.2019

Krahas Dua Lipas e cila rrëmbeu dy çmime në "Grammy Awards", një tjetër këngëtare shqiptare, Bebe Rexha ishte nominuar në dy kategori në Grammy Awards.

Bebe Rexha për “Grammy”: Për mua fitorja janë nominimet

Koha.net - 11.02.2019

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ishte nominuar në dy kategori në “Grammy Awards”. Por këngëtarja 29-vjeçare nuk mundi të fitonte asnjë çmim në këtë ngjarje të madhe muzikore që ...

Bebe Rexha hedh vallen: Fituam apo humbëm ne festojmë

BalkanWeb - 12.02.2019

Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë ...

“Me rëndësi pjesëmarrja”: Bebe Rexha hedh valle pas humbjes në Grammy

Ina - 12.02.2019

Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston. Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë ...