TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Afro-amerikani që ndihet me shqiptar se shqiptarët(FOTO/VIDEO)

Ina - 11.06.2019

Një i ri afro-amerikan është duke i habitur ndjekësit e tij në Instagram për shkak të videove të shumta ku ai shfaqet duke folur dhe kënduar në gjuhën shqipe.

Clayvion Winn, "zezaku" këndon shqip “Xhamadani Vija Vija është Kosova është Shqiperia!” në Paradën Shqiptare per ...

Botasot - 11.06.2019

Xhamadani Vija Vija është Kosova është Shqiperia! MANHATTAN NYC : Ditën e shtunë në Manhattan- New York, u zhvillua “Parada e Shqiptarëve 2019” ku qëllimi kryesor ishte forcimi i lidhjeve mes ...

Bëri bujë duke kënduar shqip: Ja kush është amerikani i pasionuar me shqiptarët!

Gazeta Express - 11.06.2019

Ditën e djeshme një shtetas afro-amerikan bëri namin në Instagram me një video ku shfaqej duke kënduar në paradën e shqiptarëve në New York. Majde ishte kryeministri Edi Rama ai i cili publikoi ...

Afro-amerikani që ndihet më shqiptar se shqiptarët

Alsat - 12.06.2019

Një i ri afro-amerikan është duke i habitur ndjekësit e tij në Instagram për shkak të videove të shumta ku ai shfaqet duke folur dhe kënduar në gjuhën shqipe.

Bëri bujë duke kënduar shqip: Ja kush është amerikani i fiksuar me shqiptarët! (VIDEO)

Albeu.com - 11.06.2019

Ditën e djeshme një shtetas afro-amerikan bëri namin në Instagram me një video ku shfaqej duke kënduar në paradën e shqiptarëve në New York. Majde ishte kryeministri Edi Rama ai i cili publikoi ...