TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kërkesa prekëse e mësueses me kancer ndaj Ramës

LajmiFundit - 13.01.2018

Nje mesuese i ka ngritur nje shqetesim prekes kryeministrit Edi Rama sot ne Rreshen, pasi ka treguar se ajo eshte e prekur nga kanceri i gjirit dhe ka qe ne gusht qe nuk merr dot mjekim me ilacin ...

Vasili: Hajdutët e kryeministrit, lanë pa ilaçe mësuesen nga Rrësheni

SOT - 13.01.2018

Ish-kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili nëpërmjet profilit të tij në “Facebook” ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama në lidhje me një mësuese nga Rrësheni e cila ishte prekur ...

Mësuesja me kancer “ia plas” kryeministrit: Prej disa muajsh s’ka ilaç herceptinë në Onkologjik

BalkanWeb - 13.01.2018

RRESHEN- Një banore e Rrëshenit, e prekur nga kanceri i gjirit i ka shprehur shqetësimin e saj kryeministrit Rama, pasi prej muajit gusht të 2017 nuk merr dot mjekin me herceptinë, pasi nuk gjendet ...

Kërkesa prekëse e mësueses me kancer ndaj Ramës, ja përgjigja e kryeministrit

Gazeta Tema - 13.01.2018

Të shumte janë qytetarët që në takimet me kryeministrin Edi Rama të flasin për shqetësimet dhe problemet me të cilat ata përballen në zyrat e shtetit.

Me zërin e dridhur mësuesja me kancer bën Ramën të ndryshojë ton në Rrëshen, ja çfarë i premtoi kryeministri

LajmiFundit - 14.01.2018

Ashtu siç ndodh zakonisht edhe në Rrëshen kryeministri Rama nuk i ka kursyer batuat me banorët. Teksa mbaroi fjalën e tij dhe priste pyetja nga banorët, kryeministri nisi batutat për burrat e mustaqe.