TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bebe Rexha jep detaje rreth albumit të ri

Lajmi.net - 16.04.2019

Bebe Rexha po punon rreth projekteve të reja, të cilat do t'i përfshijë në një album. Bebe Rexha përmes rrjeteve sociale, ka njoftuar fansat që së shpejti vjen me album të ri, madje ka dhënë disa ...

“Jam bipolare dhe nuk kam turp”/ Bebe Rexha u hap zemrën ndjekësve

Mapo - 16.04.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha gjithmonë ka folur hapur për problemet e saj me anktin dhe shëndetin mendor. Mirëpo, ajo ka zbuluar së fundmi vuan nga çrregullimi bipolar.

“Jam bipolare”, këngëtarja e famshme shqiptare pranon publikisht se vuan nga çrregullimet mendore (Foto)

Ina - 16.04.2019

Këngëtarja e famshme shqiptare e ka pranuar publikisht se ka probleme me shëndetin mendor. Me anë të një postimi në rrjetet e saj sociale Bebe Rexha ka folur hapur lidhur me çrregullimet e saj ...

Bebe Rexha: Jam bipolare dhe nuk më vjen turp

Alsat - 16.04.2019

Bebe Rexha gjithmonë ka folur hapur për problemet e saj me anktin dhe shëndetin mendor. Dhe së fundmi këngëtarja zbuloi se vuan nga çrregullimi bipolar.

Bebe Rexha e pranon se vuan nga çrregullime bipolare

Lajmi.net - 16.04.2019

Bebe Rexha ka treguar se për çfarë arsye është ndjerë e sëmurë gjatë gjithë kësaj periudhe. Bebe Rexha pas publikimit të këngës “Last Hurrah”, ka vazhduar punën rreth projekteve të reja, shkruan ...

Bebe Rexha flet për herë të parë për sëmundjen e saj

Gazeta Express - 16.04.2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ditën e sotme përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka rrëfyer publikisht se vuan nga një sëmundje e rëndë mendore që quhet çrregullim bipolar.

Bebe Rexha flet për herë të parë për sëmundjen e saj

Albeu.com - 15.04.2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në ‘Twitter’, problemin shëndetësor që e ka shqetësuar prej kaq kohësh.

Bebe Rexha e pranon publikisht: Jam bipolare

Top Channel - 15.04.2019

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha pranoi në mediat sociale se ajo është ‘bipolare’, ndërkohë që falenderoi fansat e saj për mbështetjen.

Bebe Rexha: Kam ç’rregullime bipolare, mos ndieni keqardhje për mua

Telegrafi - 15.04.2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon të punoj në projekte të reja muzikore si dhe do të mbajë disa koncerte ...

Kështu u prit Bebe Rexha para publikut francez

Lajmi.net - 15.04.2019

Bebe Rexha së fundi ka performuar në Francë. Bebe Rexha tash e sa ditë ka qëndruar në Francë, ku edhe performoi para publikut të atij vendi, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexhën e filmojnë në pishinë me…

Lajmi.net - 15.04.2019

Bebe Rexha pas kthimit nga Parisi, është relaksuar në pishinë në Kaliforni. Bebe Rexha ka publikuar disa video në InstaStory, në të cilat shfaqet duke u relaksuar në pishinë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore për herë të parë flet për sëmundjen e saj: Nuk dua që t’ju vijë keq për mua!

SOT - 16.04.2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ditën e sotme përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram ka rrëfyer publikisht se vuan nga një sëmundje e rëndë mendore që quhet çrregullim bipolar.

Bebe Rexha e pranon publikisht: Jam bipolare

Koha.net - 16.04.2019

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha pranoi në mediat sociale se ajo është ‘bipolare’, ndërkohë që falenderoi fansat e saj për mbështetjen.

Bebe Rexha: Kam ç’rregullime bipolare, mos ndieni keqardhje për mua

Botasot - 15.04.2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare po vazhdon të punoj në projekte të reja muzikore si dhe do të mbajë disa koncerte ...

Kështu u prit Bebe Rexha para publikut francez

Almakos - 15.04.2019

Bebe Rexha së fundi ka performuar në Francë. Bebe Rexha tash e sa ditë ka qëndruar në Francë, ku edhe performoi para publikut të atij vendi, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexhën e filmojnë në pishinë me…

Almakos - 15.04.2019

Bebe Rexha pas kthimit nga Parisi, është relaksuar në pishinë në Kaliforni. Bebe Rexha ka publikuar disa video në InstaStory, në të cilat shfaqet duke u relaksuar në pishinë, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexha flet për çrregullimet me shëndetin: Unë po vuaj nga …

LajmiFundit - 16.04.2019

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha, ka bërë publike në mediat sociale se ajo ka luhatje të shpeshta të humorit, ndërkohë që falenderoi fansat e saj për mbështetjen.

Bebe Rexhën e filmojnë në pishinë me…

Botasot - 15.04.2019

Bebe Rexha pas kthimit nga Parisi, është relaksuar në pishinë në Kaliforni. Bebe Rexha ka publikuar disa video në InstaStory, në të cilat shfaqet duke u relaksuar në pishinë.

Bebe Rexhën e filmojnë në pishinë me… (FOTO)

Tetova Sot - 15.04.2019

Bebe Rexha pas kthimit nga Parisi, është relaksuar në pishinë në Kaliforni. Bebe Rexha ka publikuar disa video në InstaStory, në të cilat shfaqet duke u relaksuar në pishinë.