TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Edhe mëngjesin e sotëm kaos në komunikacion në qendër të Shkupit

Zhurnal - 12.07.2019

Shkup, 12 korrik, zhurnal.mk – Vozitësit edhe mëngjesin e sotëm u ballafaquan me kaosin që po krijohet në urën Goce Dellçev në qendër të Shkupit, transmeton Zhurnal.

Shkup, dënohen 38 shoferë për tejkalim të shpejtësisë

Telegrafi - 10.07.2019

Gjatë ditës së djeshme, në Shkup nga ana e policisë janë ndërmarrë masa dhe aktivitet ku është konstatuar se 38 vozitës kanë tejkaluar shpejtësinë. Siç njoftojnë nga SPB Shkup, nga komunikacioni janë ...

Makina e cila vozitë në anën e kundërt në magjistralen Prishtinë – Podujevë

Gazeta Express - 10.07.2019

Nuk është hera e parë që shohim një makinë të vozitë në krahun e kundërt të automjeteve. Një makinë është filmuar derisa lëvizë në anën e kundërt të automjeteve në magjistralen Prishtinë – Podujevë.

Shkup, dënohen 38 shoferë për tejkalim të shpejtësisë

Botasot - 10.07.2019

Gjatë ditës së djeshme, në Shkup nga ana e policisë janë ndërmarrë masa dhe aktivitet ku është konstatuar se 38 vozitës kanë tejkaluar shpejtësinë. Siç njoftojnë nga SPB Shkup, nga komunikacioni janë ...