TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Jozefina Topalli sulmon Lulzim Bashën: Luli nuk ekziston më për demokratet, shpartalloi PD. Falsifikoi votat për veten ...

Gazeta Tema - 14.08.2019

Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne ...

Topalli i “përvishet” keq Bashës: Ia dha mandatin e dytë Ramës për 14 mln eurot e pallatit të tij

Top Channel - 14.08.2019

Ish-nënkrytarja e Partisë Demokratike dhe një nga figurat më të spikatura të së djathtës, Jozefina Topalli ka reaguar për situatën e krijuar në qytetin e Shkodrës me kandidatin socialist për bashkinë ...

Topalli “shpërthen” ndaj Bashës: Pjetrin e solli Rama në Shkodër, ti e bëre kryetar bashkie

Gazeta Express - 14.08.2019

Në lidhje me rastin e Valdrin Pjetrit në Shkodër ka reaguar edhe ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli. Pjetri, kryetari i sapozgjedhur i bashkisë së Shkodrës nga radhët e PD-së, ...

Jozefina Topalli: Rama dhe Basha kanë marrëveshje të fshehtë bashkë

Albeu.com - 14.08.2019

Nga Jozefina Topalli “Cdo fjale ka konseguenca. Cdo heshtje po ashtu.” Jean – Paul Sartre Koha vetem po konfirmon ate qe une besoj dhe kam perseritur vazhdimisht, se Edi Rama dhe Lulzim Basha mbajne ...

“Katër vetë po mbajnë peng vendin”. Kujt po i bie Topalli?

Mapo - 14.08.2019

Jozefina Topalli u shfaq sot me një status në facebook duke sulmuar Lulzim Bashën, pikërisht në ditën kur PD-ja triumfoi duke zbuluar të shkuarën kriminale të kandidatit të PS-së në Shkodër, Valdrin ...

“Mandatin Valdrin Pjetrit ia dhe ti Lul”, Jozefina Topalli sulmon Bashën dhe zbardh faktet: Je i vonuar Lulzim, ke ...

SOT - 14.08.2019

Para pak minutash, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediat duke iu përgjigjur Ramës për kryebashkiakun Valdrin Pjetri.

“Pjetri”/ “Shpërthen” Topalli: Rama-Basha ndajnë interesa të mëdha

BalkanWeb - 14.08.2019

Ish-deputetja demokrate, Jozefina Topalli, ka shpërthyer me akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha, duke thënë se ata po mbrojnë njëri-tjetrin.

Topalli kundër Bashës për Valdrin Pjetrin: Ia dhe ti mandatin me bojkotin e zgjedhjeve!

Durres Lajm - 14.08.2019

Ish-deputetja demokrate dhe ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli ka akuzuar kryeministrin Edi Rama dhe kryedemokratin Lulzim Basha, se po mbrojnë njëri-tjetrin.