TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ahmeti: Lajm i mirë, shkarkohet bordi i ndërmarrjes ‘Trafiku Urban’

Telegrafi - 19.05.2017

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti njofton se është shkarkuar bordi i ndërmarrjes së Trafikut Urban që sipas tij e pengoni punën dhe rimëkëmbjen e ndërmarrjes.

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes “Trafiku Urban”

Lajmi.net - 19.05.2017

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban” ka shkarkuar bordin e kësaj ndërmarrje. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti Komisioni i aksionarëve i ...

Ahmeti mirëpret vendimin për shkarkimin e Bordit të ‘Trafikut Urban’

Zeri - 19.05.2017

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka mirëpritur vendimin e shkarkimit të Bordit të ndërmarrjes 'Trafiku Urban'. Ai nëpërmjet një postimi në rrjetin e tij zyrtar “facebook”, ka thënë se janë ...

Shkarkohet Bordi i ndërmarrjes 'Trafiku Urban' (Dokument)

Zeri - 19.05.2017

Komisioni i aksionarëve i ndërmarrjes “Trafiku Urban” ka shkarkuar bordin e kësaj ndërmarrje. Përmes një komunikate për media bëhet e ditur se në mbledhjen e jashtëzakonshme të mbajtur sot, pas ...