TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vrasja te Uji i Ftohtë, arrestohet në Kapshticë autori i dytë i dyshuar

Top Channel - 17.07.2017

Arrestohet në Kapshticë autori i dytë i vrasjes së 20 prillit në Vlorë, ku mbeti i vdekur 33-vjeçari Ergys Gjioveshaj dhe u plagosën tre të tjerë. Policia kufitare ka vënë në pranga Eljaso Çela, 23 ...

Vrasja dhe plagosja e trefishtë tek “Uji i ftohtë” në Vlorë, ndalohet një prej autorëve të dyshuar (Emri)

BalkanWeb - 17.07.2017

KAPSHTICË – Shërbimet e Policisë Kufitare në Kapshticë raportojnë se kanë ndaluar njërin prej autorëve të dyshuar të ngjarjes së ndodhur më datë 20.04.2017 në një lokal të qytetit të Vlorës, ku u vra ...

Vrasja në lokalin e natës tek ‘Uji i Ftohtë’ Vlorë, kapet pas tre muajsh njëri prej autorëve

Java News - 17.07.2017

Arrestohet në Kapshticë autori i dytë i vrasjes së 20 prillit në Vlorë, ku mbeti i vdekur 33-vjeçari Ergys Gjioveshaj dhe u plagosën tre të tjerë. Policia kufitare ka vënë në pranga Eljaso Çela, 23 ...

Terrori në lokalin e tallavasë, kapet pas tre muajsh autori

Albeu.com - 17.07.2017

Ishte duke tentuar për të hyrë nga Greqia në Shqipëri, por udhëtimi iu ndërpre përgjysme kur punonjësit e policisë kufitare të Kapshticës e pikasën dhe arrestuan.

Vrasja te Uji i Ftohtë, arrestohet në Kapshticë autori i dytë i dyshuar

Mapo - 17.07.2017

Arrestohet në Kapshticë autori i dytë i vrasjes së 20 prillit në Vlorë, ku mbeti i vdekur 33-vjeçari Ergys Gjioveshaj dhe u plagosën tre të tjerë. Policia kufitare ka vënë në pranga Eljaso Çela, 23 ...

Krimi në lokal në Vlorë, Policia kap në Kapshticë autorin

SOT - 17.07.2017

Shërbimet e Policisë Kufitare në Kapshticë kanë ndaluar pas tre muajsh në arrati, një nga autorët e dyshuar të krimit në një lokal në Ujin e Ftohtë në Vlorë, ku u vra me armë zjarri një shtetas si ...

Vrasja e 33-vjeçarit në lokalin tek Uji i Ftohtë, arrestohet njëri nga autorët

Ora news - 17.07.2017

Tre muaj pas vrasjes së 33-vjeçarit Ergys Gjioveshaj Vlorë, policia ka vënë në pranga një tjetër autori, i cili dyshohet se ka lidhje me krimin. “Shërbimet e Policisë Kufitare në Kapshticë, në hyrje ...

Vrasja e 33-vjeçarit në lokalin tek Uji i Ftohtë, arrestohet njëri nga autorët

Botasot - 17.07.2017

Tre muaj pas vrasjes së 33-vjeçarit Ergys Gjioveshaj Vlorë, policia ka vënë në pranga një tjetër autori, i cili dyshohet se ka lidhje me krimin. “Shërbimet e Policisë Kufitare në Kapshticë, në hyrje ...