TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Raketa evropiane/ Dështon misioni i ‘Vega’

Top Channel - 12.07.2019

Një raketë evropiane Vega që mbante një satelit të Emirateve, është humbur pak pas lançimit të mërkurën në mbrëmje. Arianspace, shërbimi francez i lancimeve hapsinore komerciale, konfirmoi në një ...

Dështon lansimi i raketës Arianespace Vega në Amerikën e Jugut

Botasot - 11.07.2019

Lansimi i raketës Arianespace Vega u rrëzua herët në mëngjes dhe ngarkesa që duhej të mbante ishte humbur, njoftoi kompania evropiane Arianespace. Një zëdhënëse e lansuesit të raketave i tha ...

Dështon lansimi i raketës Arianespace Vega në Amerikën e Jugut

Telegrafi - 11.07.2019

Lansimi i raketës Arianespace Vega u rrëzua herët në mëngjes dhe ngarkesa që duhej të mbante ishte humbur, njoftoi kompania evropiane Arianespace. Një zëdhënëse e lansuesit të raketave i tha ...

Dështon lansimi i raketës Arianespace Vega në Amerikën e Jugut

Flaka - 11.07.2019

Lansimi i raketës Arianespace Vega u rrëzua herët në mëngjes dhe ngarkesa që duhej të mbante ishte humbur, njoftoi kompania evropiane Arianespace. Një zëdhënëse e lansuesit të raketave i tha ...

Dështon lançimi i raketës ‘Arianespace Vega’ në Amerikën e Jugut

BalkanWeb - 12.07.2019

Lançimi i raketës ‘Arianespace Vega’ dështoi pasi ajo u rrëzua herët në mëngjes dhe ngarkesa që duhej të mbante ishte humbur, njoftoi kompania evropiane ‘Arianespace’.