TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Daily Mail shkruan për të rinjtë e pasur shqiptarë

Koha.net - 13.01.2018

Të rinjtë e pasur shqiptarë u janë bashkuarve të rinjve nëpër botë për të reklamuar veten përmes rrjetit social Instagram. Faqja “The Rich Kids of Albania” poston fotografi të të rinjve të pasur ...

Daily Mail shkruan për jetën luksoze të fëmijëve të pasur shqiptarë: Prej veturave luksoze deri te ‘larja’ me para ...

Telegrafi - 13.01.2018

Shumica prej nesh ndjejnë mungesën e parave gjatë muajit janar, por kjo nuk vlen për fëmijët e pasur të elitës së Shqipërisë. Fotografitë e paraqitura në llogarinë e Instagramit të titulluar “Rich ...

Fëmijët e pasur të Shqipërisë "çmendin" mediat e huaja: Makina luksoze e vaska të mbushura me para

Durres Lajm - 12.01.2018

Nuk është hera e parë që Daily Mail shkruan për fëmijët e pasanikëve shqiptar, por kësaj here duket se kanë sjellë edhe një herë në vëmendjen luksin e tyre, përmes disa fotove të postuara në faqen e ...

Daily Mail: Me vaska plot para dhe makina luksoze, si e shijojnë jetën “Fëmijët e Pasur të Shqipërisë”

BalkanWeb - 12.01.2018

Prestigjozja angleze “Daily Mail” i ka kushtuar një artikull të rinjve të pasur të Shqipërisë, me makina luksoze, në vende të bukura dhe me tufa parash.

Daily Mail shkruan për jetën luksoze të fëmijëve të pasur shqiptar: Prej veturave luksoze deri te ‘larja’ me para ...

Almakos - 13.01.2018

Shumica prej nesh ndjejnë mungesën e parave gjatë muajit janar, por kjo nuk vlen për fëmijët e pasur të elitës së Shqipërisë. Fotografitë e paraqitura në llogarinë e Instagramitm, të titulluar si ...

FOTOT: “Fëmijët e pasur të Shqipërisë”: Me vaska plot para dhe makina luksoze

Gazeta Tema - 12.01.2018

Jeta luksoze e të rinjëve të Shqipërisë ka marrë vëmëndjen edhe të medias britanike“Daily Mail”. Prestigjozja angleze i ka kushtuar një artikull të rinjve të pasur të Shqipërisë, me makina luksoze, ...

FOTOT/ “Daily Mail” mahnitet nga luksi i adoleshentëve të pasur shqiptarë

Java News - 12.01.2018

Jeta luksoze e të rinjëve të Shqipërisë ka marrë vëmëndjen edhe të medias britanike“Daily Mail”. Prestigjozja angleze i ka kushtuar një artikull të rinjve të pasur të Shqipërisë, me makina luksoze, ...

Daily Mail publikon artikullin: Fëmijët e pasur shqiptarë ekspozojnë jetën luksoze

SOT - 12.01.2018

Prestigjiozja angleze “Daily Mail” në një artikull kushtuar të rinjve shqiptarë, ka publikuar disa foto ku ata shihen mes luksit dhe jetesës së shtrenjtë.

Daily Mail: Vaska të mbushura me para, fëmijët e pasur shqiptarë ekspozojnë jetën luksoze

Ina - 12.01.2018

Prestigjiozja angleze “Daily Mail” në një artikull kushtuar të rinjve shqiptarë, ka publikuar disa foto ku ata shihen mes luksit dhe jetesës së shtrenjtë.