TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Deklaratat e Ramës, ministri grek: Shqipëria ka interes të ketë marrëdhënie të mira me ne!

LajmiFundit - 12.09.2017

Ministri grek i Mbrojtjes, Panos Kammenos ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, i cili tha se me Greqinë “kërkon fqinjësi të mirë dhe partneritet strategjik”.

Kammenos zbut qëndrimet për Shqipërinë: Duam marrëdhënie të mira

Top Channel - 12.09.2017

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është ...

Athina zbut tonet kërcënuese ndaj Shqipërisë

Almakos - 12.09.2017

Athina zyrtare ka zbutur tonet pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për marrëdhëniet me Greqinë. Ministri grek i Mbrojtjes Panos Kammenos theksoi se është në interes të dy vendeve që të kenë ...

Deklaratat e Ramës, ministri grek i Mbrojtjes: Me Shqipërinë duam marrëdhënie të mira

Java News - 12.09.2017

Pas deklaratave të Kryeministrit Edi Rama për marrëdhëniet me Greqinë, Athina zyrtare duket se ka zbutur qëndrimet. Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht ...

Greqia ‘ndërron mendje’/ Kamenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

Gazeta Tema - 12.09.2017

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është ...

Greqia ‘ndërron mendje’/ Kamenos: Duam marrëdhënie të mira me Shqipërinë

Mapo - 12.09.2017

Në një konferencë shtypi në Selanik, ministri grek i Mbrojtjes dhe njëkohësisht kreu i partisë së djathtë të koalicionit qeveritar “Grekët e pavarur”, Panos Kammenos, i pyetur nga gazetarët i është ...