TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Koordinatori thotë se do të kërkojnë më shumë buxhet për garat e ardhshme

Koha.net - 16.05.2019

Koordinatori Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport në Qeverinë e Republikës së Kosovës, Rexhep Hoti, në një konferencë për media ka bërë të ditur se për ta realizuar programin nacional për rininë, ...

Kërkohet shkarkimi i koordinatorit nacional Rexhep Hotit

Koha.net - 16.05.2019

Deputetja e LDK-së Valentina Bunjaku-Rexhepi ka kritikuar mbajtjen e testit të diturisë, test i cili është mbajtur të shtunën e kaluar të cilin e ka quajtur skandalin më të madh që i ka ndodhur ...

LDK kërkon shkarkimin e Rexhep Hotit, koordinatorit nacional për rini

Telegrafi - 16.05.2019

Lidhja Demokratike e Kosovës ka kritikuar ashpër Koordinatorin Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport në Qeverinë e Republikës së Kosovës, Rexhep Hoti i cili së fundi ishte organizator i “Garës ...

LDK kërkon shkarkimin e Rexhep Hotit, testimin e nxënësve e cilësuan skandaloz

Gazeta Express - 16.05.2019

Lidhja Demokratike e Kosovës ka kritikuar ashpër Koordinatorin Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport në Qeverinë e Republikës së Kosovës, Rexhep Hoti i cili së fundi ishte organizator i “Garës ...

Kërkohet dorëheqja e Rexhep Hotit

Zeri - 16.05.2019

Lidhja Demokratike e Kosovës ka kritikuar ashpër Koordinatorin Nacional për Kulturë, Rini dhe Sport në Qeverinë e Republikës së Kosovës, Rexhep Hoti i cili së fundi ishte organizator i “Garës ...