TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ermal Fejzullahu dhe Kida publikojnë bashkëpunimin ‘Tela’

Lajmi.net - 12.06.2019

Këngëtarët, Ermal Fejzullahu dhe Kida, sapo e kanë lansuar në Youtube këngën e tyre më të re, shkruan lajmi.net. Ky projekt muzikor titullohet ‘Tela’ dhe vjen i realizuar edhe me videoklip.

Kida dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Tela”

Telegrafi - 12.06.2019

Këngëtarja shqiptare, Kida, ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun. “Tela” titullohet kënga më e re e dyshes, të cilën e ka shoqëruar me një videoklip mjaft të veçantë të ...

Kida së bashku me Ermal Fejzullahun lansojnë “Tela”

Koha.net - 12.06.2019

Këngëtarja Kida ka lansuar këngën më të re të saj në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun të quajtur “Tela”. Teksti i këngës është bërë nga këngëtari e tekst shkruesi BimBimma, video nga Alban Selimaj e ...

Kida dhe Ermal Fejzullahu lansojnë këngën e re me titull ‘Tela’

Botasot - 12.06.2019

Këngëtarja e suksesshme Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik ‘Kida’ ka paralajmëruar tash e një kohë bashkëpunimin me Ermal Fejzullahun. Tashmë ata e kanë lansuar këngën me titull ‘Tela’ të ...

Kida nuk e harron Ermalin, sjell këngën “Tela” me të

Gazeta Express - 12.06.2019

Kida nuk do të ndalet me bashkëpunime. Pas Lyrical Son ajo pritet që të sjell edhe një bashkëpunim me Ermal Fejzullahun “Tela” do të quhet kënga më e re e këngëtares Kida, të cilën a ajo do ta sjell ...

Kida i bën dhuratë bashkëshortes së Ermal Fejzullahut

Lajmi.net - 11.06.2019

Kida është mike shumë e afërt e familjes Fejzullahu dhe nuk janë vetëm projektet muzikore ato që i bëjnë bashkë, shkruan lajmi.net. Atë e kemi parë shumë shpesh me Ermalin dhe Arianën, e këtë të ...

Zbulohet titulli i duetit të Ermal Fejzullahut dhe Kidës

Lajmi.net - 11.06.2019

Kida ditën e djeshme kishte njoftuar se së shpejti do e publikojë bashkëpunimin e ri me me Ermal Fejzullahun, shkruan lajmi.net. Minuta më parë Ermali përmes një fotografie të publikuar në Instagram ...

Kida dhe Ermali paralajmërojnë hitin e verës

Zhurnal - 11.06.2019

Këngëtarja e mirënjohur Kida ka paralajmëruar një bashkëpunim me këngëtarin Ermal Fejzullahu. Ajo përmes një postimi ne instagram ka publikuar një pjesë të klipit, ku duket që do të jetë hit i kësaj ...

Kida i bën dhuratë bashkëshortes së Ermal Fejzullahut

Botasot - 11.06.2019

Ariana Fejzullahu ka pranuar dhuratë nga Kida. Kida është mike shumë e afërt e familjes Fejzullahu dhe nuk janë vetëm projektet muzikore ato që i bëjnë bashkë.

Kida i bën dhuratë bashkëshortes së Ermal Fejzullahut (FOTO)

Tetova Sot - 11.06.2019

Ariana Fejzullahu ka pranuar dhuratë nga Kida. Kida është mike shumë e afërt e familjes Fejzullahu dhe nuk janë vetëm projektet muzikore ato që i bëjnë bashkë.