TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bebja lind në autobus, agjensia i ofron udhëtime falas deri në moshën 18-vjeçare

LajmiFundit - 15.05.2019

Në autobusin e linjës FlixBus që po udhëtonte nga Barcelona për në Bruksel ndodhi një gjë e pazakontë. Një grua solli në jetë fëmijën e saj në autobus.

Foshnja lind në autobus, udhëtime falas deri 18 vjeç

Mapo - 15.05.2019

Gjatë udhëtimit me autobus nga Barcelona në Bruksel, një grua lindi duke sjellë në jetë një vajzë. Shoferi në timon Guillaume Moity arriti që të ndalonte autobusin në stacionin më të afërt ndërsa ...

E pazakontë, gruaja lind në autobus, kompania i dhuron vogëlushes udhëtime falas

Botasot - 14.05.2019

Një ngjarje e çuditshme ajo që i ka ndodhur një gruaje, e cila e lindi fëmijën e saj në një autobus. Zenep erdhi në botë të mërkurën e 8 majit në një autobus, midis Parisit e Lille.

Lind në një Flixbus, fëmija do të udhëtojë falas deri në moshën 18 vjeçare

Top Channel - 14.05.2019

Autobusi ishte nisur nga Barcelona për të arritur në Bruksel, por në Francë i`u desh të ndalonte urgjentisht për të pritur lindjen e një bebe. Vajza e vogël Zenep erdhi në botë të mërkurën më 8 maj ...

Nëna lind në autobus, për vogëlushen udhëtime gratis deri 18 vjeç

BalkanWeb - 14.05.2019

E vogla Zenep ka ardhur në jetë të mërkurën e 8 majit në bordin e një autobusi, mes Parisit dhe Lille. Nëna e saj po udhëtonte me një Flixbus të nisur nga Barcelona dhe të drejtuar në Bruxell, por në ...

Nëna lind fëmijën në autobus, kompania i bën një dhuratë speciale

Java News - 14.05.2019

Një grua shtatzanë që po udhëtonte me një Flixbus nga Barcelona drejt Brukselit, është bërë protagoniste. Ajo u detyrua që të lindte fëmijën në autobuz.

Nëna lind në autobus, kompania i bën dhuratë vogëlushes… udhëtime falas deri 18 vjeç

Gazeta Tema - 15.05.2019

Gjatë udhëtimit me autobus nga Barcelona në Bruksel, një grua solli një vajzë të shëndetshme në botë. Gruas i erdhën dhimbjet e lindjes ndërsa po udhëtonte për të vizituar pjesëtarët e familjes së ...

Lind në një autobus, fëmija do të udhëtojë falas deri në moshën 18 vjeçare

Telegrafi - 14.05.2019

Autobusi ishte nisur nga Barcelona për të arritur në Bruksel, por në Francë i`u desh të ndalonte urgjentisht për të pritur lindjen e një bebe. Vajza e vogël Zenep erdhi në botë të mërkurën më 8 maj ...

Nëna lind në autobus, kompania ofron udhëtime falas për vogëlushen

Albeu.com - 14.05.2019

Një nënë shtatzanë po ushëtonte po udhëtonte, të mërkurën e 8 majit me një Flixbus të nisur nga Barcelona dhe të drejtuar në Bruxell, por në gjysmën e udhëtimit të saj asaj i plasën ujërat.

Nëna lind në autobus, kompania i bën dhuratën më të veçantë vogëlushes

Gazeta Express - 15.05.2019

Gjatë udhëtimit me autobus nga Barcelona në Bruksel, një grua solli një vajzë të shëndetshme në botë. Gruas i erdhën dhimbjet e lindjes ndërsa po udhëtonte për të vizituar pjesëtarët e familjes së ...

Lind në një Flixbus, fëmija do të udhëtojë falas deri në moshën 18 vjeçare

Koha.net - 14.05.2019

Autobusi ishte nisur nga Barcelona për të arritur në Bruksel, por në Francë i`u desh të ndalonte urgjentisht për të pritur lindjen e një bebe. Vajza e vogël Zenep erdhi në botë të mërkurën më 8 maj ...