TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ndoka i kthehet kryeministrit: Sapo ma konfirmuan, Rama pi kokainë, jo vetëm kruhet, por edhe…

Botasot - 13.10.2017

Pasi e përmendi gjatë replikës me Bashën, ku Rama i tha se ke këtë që the ti duhet t’a thoshte Nard Ndoka, deputeti kërkon fjalën në Kuvend dhe i thotë Ramës se është nën efektin e kokainës.

‘Kruhesh se je nën efektin e kokainës’, ‘Fotografi i Enverit’

Mapo - 13.10.2017

Seanca e së premtes në Kuvend ‘dhuroi’ shumë batuta, akuza dhe tension. Kryetari i opozitës, Lulzim Basha e akuzoi disa herë kryeministrin Edi Rama, duke thënë se “ai nuk e lufton krimin pasi është ...

Flet Nard Ndoka: Rama ka pirë kokainë ndaj kruhet e nxihet, jepini ujë

Gazeta Tema - 13.10.2017

Batutat dhe replikat kanë dominuar edhe senacën e sotme parlamentare. Ish-Kryeministri Berisha deklaroi se është e lexueshme nga simptomat që ka Rama ka konsumuar koakinë.

Nard Ndoka këshilla Ramës dhe ministrave: Pini ujë të shuani dozën e kokainës (Video)

BalkanWeb - 13.10.2017

TIRANE- Pas ironive të kryeministrit Edi Rama lidhur me shprehjet e tij filozofike, vjen edhe përgjigja e deputetit Nard Ndoka. Ky i fundit në një replikë ndaj kreut të qeverisë lëshoi në deklaratë ...

"Kruarje nga pas, nxirje, etje...Edi Rama nën efektin e kokainës në Kuvend"

Gazeta Express - 13.10.2017

Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka sot në Kuvend ka parë me sytë e tij provat se kryeministri Edi Rama sipas tij është i droguar. Kruarje, nxirje, dhe etje e ...

Shpërthen lufta mes "kaubojsit" dhe "filozofit": Tregon luksin me ku**a dhe alkool

Albeu.com - 12.10.2017

“Eduard Ndocaj ishte një fenomen që hyri në politikë aksidentalisht dhe doli me votat e popullit. Për pak kohe ka qenë edhe në Partinë Demokristiane. Por unë edhe kur drekonim bashkë, i paguaja vetë ...

“Kruarje nga pas, nxirje, etje… Edi Rama nën efektin e kokainës në Kuvend”

Lajmi.net - 13.10.2017

Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka sot në Kuvend ka parë me sytë e tij provat se kryeministri Edi Rama sipas tij është i droguar. Kruarje, nxirje, dhe etje e madhe.

Trazira në Kuvend, Nard Ndoka këshillon Ramën

LajmiFundit - 13.10.2017

Pas ironive të kryeministrit Edi Rama lidhur me shprehjet e tij filozofike, vjen edhe përgjigja e deputetit Nard Ndoka. Ky i fundit në një replikë ndaj kreut të qeverisë lëshoi në deklaratë ‘bombë’, ...

Ndocaj i përgjigjet ashpër Ndokës: Parazit i shoqërisë, zbulon bllokun me luksin e “kurvave”, alkoolit dhe bixhozit

SOT - 12.10.2017

Ditën e djeshme deputeti Nard Ndoka tha se shqiptarët kanë një tendencë që të shkojnë dhe të votojnë të fortët, ndërsa përmendi ish-deputetin Ndocaj si një fenomen që i kishte hyrë politikës ...

Ndoka: Ndocajt ia paguaja vetë drekat. Këshilltari i ‘kaubojsit’: A ka moral Nardi?

Durres Lajm - 12.10.2017

I ftuar në emisionin “Top Stoy” në “Top Channel” për të diskutuar rreth fenomenit të personave të ndryshëm që devijojnë pasi bëhen deputetë apo ligjvënës, Nard Ndoka tha se shqiptarët kanë një ...

Nard Ndoka në Top Story: Shqiptarët kanë tendencë të votojnë të fortët

Top Channel - 11.10.2017

Në Parlamentin shqiptar intelektualët dhe personalitetet nuk kanë munguar intelektualët dhe personalitetet, por në atë sallë ka patur edhe personazhe.

‘’Kruarje, nxirje, dhe etje e madhe’’, Ndoka akuzon Ramën: Nën efektin e kokainës (Foto)

LajmiFundit - 13.10.2017

Një akuzë e rëndë ëhstë bërë nga kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka. Në Kuvend, Ndoka thotë se ka parë me sytë e tij provat se kryeministri Edi Rama sipas tij është i droguar.

Nard Ndoka lëshon "bombën" e ditës: Rama pi ujë të ulë kokainën në gjak (VIDEO)

Albeu.com - 13.10.2017

Nard Ndoka ka dhënë një detaj interesant gjatë seancës së sotme duke iu drejtuar kryeministrit Rama se duhej të pinte ujë pasi kishte konsumuar shumë kokainë.

Nard Ndoka: Shqiptarët kanë tendencë të votojnë të fortët

Java News - 11.10.2017

Në Parlamentin shqiptar intelektualët dhe personalitetet nuk kanë munguar intelektualët dhe personalitetet, por në atë sallë ka patur edhe personazhe.

Ndoka i del në krah Bashës, akuza PS: Pini ujë të shuani dozat e kokainës

SOT - 13.10.2017

Deputeti Nard Ndoka ka reaguar ndaj ironive të kryeministrit Edi Rama në lidhje me shprehjet filozofike të deputetit. Ndoka theksoi se një mjek i konfirmon se kryeministri është nën efektin e ...