TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vajza nga Prizreni e rrah nënën, e bën për spital

Lajmi.net - 07.12.2018

Policia e Kosovës ka njoftuar për një incident familjar në Prizren. Policia e Kosovës ka raportuar se është arrestuar një femër në Prizren, e cila kishte rrahur nënën.

Rrah nënën dhe tezen, arrestohet nga policia

Lajmi.net - 07.12.2018

Incidenti familjar ka ndodhur në Prizren. Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren, i cili ka rrahur nënën dhe tezen e tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që kishte ...

Vajza rrah nënën, arrestohet

Koha.net - 07.12.2018

Policia raporton se në Prizren është arrestuar e dyshuara pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht nënën e saj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Policia arreston 30 persona

Botasot - 07.12.2018

Policia e Kosovës ka arrestuar 30 persona për 24 orë. Arrestimi i tyre është bërë për vepra të ndryshme penale. Prej 30 arrestimeve, 15 të dyshuar janë dërguar në ...

Arrestohet një burrë në Prizren për “detyrim”

Koha.net - 06.12.2018

Me datën 5 dhjetor 2018 Policia në Prizren ka pranuar informatë për një rast të kryerjes së veprës penale ‘detyrim’, e cila ka ndodhur në Prizren, ku pas një pune hetimore të njësive relevante ...

Vajza rrah nënën, arrestohet

Botasot - 07.12.2018

Policia raporton se në Prizren është arrestuar e dyshuara pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht nënën e saj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Në qendër të Prishtinës rrahën një person, Policia arreston pesë të dyshuar

Lajmi.net - 06.12.2018

Mbrëmë pas mesnatës (00:30), Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona në Prishtinë, të cilët kanë sulmuar fizikisht një person. Në qendër të Prishtinës, në rrugën “Luan Haradinaj”, në orët e para ...

Rrah bashkëshorten dhe të bijën e tij, arrestohet

Koha.net - 06.12.2018

Në Malishevë është arrestuar një burrë me dyshimin se ka rrahur bashkëshorten dhe të bijën e tij, bën të ditur Policia e Kosovës. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 19:30, me ç’rast viktimat kanë marrë ...

Rrah prindërit dhe bashkërshorten e tij, arrestohet një burrë në Gjakovë

Koha.net - 06.12.2018

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se ka arrestuar një burrë në Gjakovë më 5 dhjetor me dyshimin se ka rrahur prindërit dhe bashkëshorten e tij.

Rrahu motrën e tij, arrestohet një burrë në Vushtrri

Koha.net - 06.12.2018

Në Vushtrri dje është arrestuar një burrë me dyshimin se ka sulmuar fizikisht motrën e tij, bën të ditur Policia e Kosovës. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti e ka ...

Arrestohen pesë persona pasi rrahën një person në Prishtinë

Koha.net - 06.12.2018

Pesë persona janë arrestuar dje në Prishtinë pasi kanë sulmuar një burrë në rrugën Luan Haradinaj, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

Rrah gruan dhe prindërit, arrestohet gjakovari

Botasot - 06.12.2018

Policia në Gjakovë ka arrestuar një person pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj prindërve dhe bashkëshortes së tij. Viktimat kanë marrë tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit ...

Në qendër të Prishtinës rrahën një person, Policia arreston pesë të dyshuar

Botasot - 06.12.2018

Mbrëmë pas mesnatës (00:30), Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona në Prishtinë, të cilët kanë sulmuar fizikisht një person. Në qendër të Prishtinës, në rrugën “Luan Haradinaj”, në orët e para ...

Rrahje në Prishtinë, policia arreston pesë persona

Telegrafi - 06.12.2018

Policia ka arrestuar pesë persona në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull duke i shkaktuar lëndime trupore.

Arrestohen 5 persona të dyshuar pasi sulmojnë një mashkull

Botasot - 06.12.2018

Në Prishtinë në rrugën Luan Haradinaj dje janë arrestuar pesë të dyshuar meshkuj pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull duke i shkaktuar lëndime trupore.