TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tallja e Gjikos me Shefqet Krasniqin, ja si përgjigjet hoxha

Alsat - 11.09.2019

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi. Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme.

Pas talljes se Gjikos me Shefqet Krasniqin vjen përgjigja e këtij të fundit

Gazeta Express - 11.09.2019

Reperi Gjiko kaloi bashkë me gruan e tij Elita Rudi dhe djalin Zëri, pushime përrallore në Turqi Por, si duket Gjiko si Gjiko dhe as pushimet nuk i ka kaluar pa nxitur reagime të ndryshme.

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet

Zeri - 11.09.2019

Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në ...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet

Botasot - 11.09.2019

Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë koementuesve si në shaka i ka shkruar edhe ...

Elita e veshur me minifund, Gjiko bëri reagimin e papritur kur e pa

Zhurnal - 11.09.2019

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo. Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon ...

Ja në çfarë vendi e bëjnë Elita dhe Gjiko kësaj radhe

InfoKosova - 10.09.2019

Elita Rudi dhe Gjiko emra të njohur dhe shumë të përfolur në vendin tonë, shkruan “InfoKosova”. Ata të dy tash e sa kohë janë njëri nga çiftet më të dashura për publikun.

Elita Rudi ja qet ‘flakën’ Instagramit me imazhet e fundit

Zhurnal - 10.09.2019

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon ...

Elita Rudi ‘ngrit’ temperaturat nga Turqia

Lajmi.net - 10.09.2019

Elita Rudi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, në të cilat u shfaq shumë joshëse, shkruan lajmi.net. Moderatorja u shfaq e veshur në bikini, teksa gjendej në pishinë, ndërsa tregoi edhe një ...

Elita Rudi ‘ngrit’ temperaturat nga Turqia

Botasot - 10.09.2019

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit imazhe atraktive nga pushimet. Elita Rudi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, në të cilat u shfaq shumë joshëse.

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet

Gazeta Express - 12.09.2019

Hoxhë Shefqet Krasniqi i ka shkruar mesazh reperit Gjiko. Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në ...

Shefqet Krasniqi i përgjigjet Gjikos, reperi mesazhin ia publikon në rrjet (FOTO)

Tetova Sot - 11.09.2019

Një fotografi e Elita Rudit në Instagram ka ngjallur reagime të shumta në Instagram. Në foton ku ajo shfaqet duke u puthur me delfin, në mesin e shumë koementuesve si në shaka i ka shkruar edhe ...

Elita Rudi ‘ngrit’ temperaturat nga Turqia

Tetova Sot - 10.09.2019

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit imazhe atraktive nga pushimet. Elita Rudi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, në të cilat u shfaq shumë joshëse.