TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lleshaj thotë se nuk gjendet denoncuesi i skandalit të Shkodrës

Albeu.com - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është shprehur pas një mbledhjeje në komisariatin e Koplikut se policia është duke kërkuar denoncuesin e videos ku shihet polici Berhan Bajrakurti duke kryer ...

Video-skandali me policin/ Lleshaj bën deklaratën e fortë dhe ngre pyetjen e madhe

SOT - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka vizituar sot Komisariatin e Malësisë së Madhe. Vizita e Lleshajt vjen një ditë pas publikimit të video-skandalit ku protagonist ishte polici Berhan Bajrakurti, ...

Lleshaj: Krimi duhet të dëbohet nga Shkodra me çdo çmim

Botasot - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Shkodra se krimi në këtë vend duhet të dëbohet me çdo çmim. Sandër Lleshaj: Shkodra është një vend i kulturës, i cili nuk bashkëjeton dhe nuk mund të ...

Pas arrestimit të policit, Lleshaj në policinë e Shkodrës dhe Koplikut

ABC News - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nga Shkodra tha se nuk ka asnjë denoncues për rastin e policit të arrestuar pas publikimit të videos ku pretendohet se ka ngacmuar seksualisht një minorene.

Video-skandali me policin, Lleshaj: Nuk po gjendet denoncuesi

BalkanWeb - 12.02.2019

Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj që shkoi për një vizitë në Malësinë e Madhe pas publikimit të një video-skandali ku i përfshirë ishte shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti që ...

Video-skandali i ngacmimit seksual ndaj të miturës, Lleshaj në Malësinë e Madhe: Polici u arrestua, nuk po gjejmë ...

Java News - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Malësia e Madhe se që prej mbrëmjes së djeshme janë duke kërkuar denoncuesin e videos ku shfaqet polici Berhan Bajrakurti.

Malësi e Madhe/ Lleshaj flet për skandalin e policit: Nuk po gjejmë denoncuesin

Mapo - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë vizitës në Malësinë e Madhe ka folur për videoskandalin e Berhan Bajrakurtit. Lleshi iu përgjigj interesit të gazetarëve, duke thënë se policët janë fytyra ...

VIDEO-skandali me policin/ Ministri Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe

Gazeta Tema - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë vizitës në Malësinë e Madhe ka folur për videoskandalin e ku inspektori i policisë në Gruemirë Berhan Bajrakurti ngacmonte një 15-vjeçare.

Arrestimi i policit që ngacmoi seksualisht minorenen, Lleshaj: Nuk e dimë kush është denoncuesi!

Gazeta Express - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Malësia e Madhe se që prej mbrëmjes së djeshme janë duke kërkuar denoncuesin e videos ku shfaqet polici Berhan ...

Lleshaj shkon urgjent në Koplik pas skandalit të policit

Albeu.com - 12.02.2019

Ministri i Brendshmë Sandër Lleshaj ka udhëtuar urgjent për në Koplik gjatë mëngjesit të sotëm duke organizuar atje një mbledhje ku të pranishëm ishin edhe drejtues të Drejtorisë së Policisë së ...

Ministri Lleshaj në Malsinë e Madhe

RTSH - 12.02.2019

Ministri i brendshëm Sandër Lleshaj po vizion Bashkinë e Malësisë së Madhe. Ai po takohet me zyrtarët e kesaj bashkie si dhe strukturat e policisë së qarkut Shkodër.

Video-skandali me policin, Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe

BalkanWeb - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar mëngjesin e sotëm në Malësinë e Madhe, pas skandalit të publikuar një ditë më parë në media, ku shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti ...

Video-skandali i policit që tronditi opinionin/ Lleshaj bën lëvizjen urgjente

SOT - 12.02.2019

Pas skandalit që shpërtheu ditën e djeshme me oficerin e policisë ku i dërgonte foto dhe video të turpshme vajzës 15-vjeçare. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka mbërritur mëgjesin e ditës së ...

Ngacmimi seksual i të miturës nga polici, Lleshaj shkon në Malësi të Madhe

Java News - 12.02.2019

Një ditë pas video-skandalit të publikuar në media, ku një efektiv policie shfaqet duke bërë vepra të turpshme, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar në Malësi të Madhe.

Ngacmimi seksual i të miturës nga polici, Sandër Lleshaj vizitë urgjente në komisariatin e Malësisë së Madhe

Mapo - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, kaq udhëtuar mëngjesin e sotëm me urgjencë drejt komisariat të policisë në Malësinë e Madhe, një ditë pas arrestimit të policit Berhan Bajrakurti për ngacmim ...

“Ky është edhe rezultati”, Dritan Zagani ‘i përvishet’ Sandër Lleshajt

SOT - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas publikimit të një video ku një polic bënte veprime të turpshme. Lleshaj shkruan në një postim në Tëitter së policët nuk janë të tij, po të ...

Videoskandali i policit, Lleshaj reagon me gjysmë zëri

Albeu.com - 11.02.2019

Ditën e sotme në media ka qarkulluar një skandal i rëndë ku një efektiv policie i dërgonte video nudo një vajze vetëm 15 vjec. Por vetëm pak kohë më parë, Lleshaj deklaronte se ai identifikohej me ...

Lleshaj shpërdoron rastin, reagon si inatçor, në vend se të kërkojë ndjesë e të falenderojë mediat

Mapo - 11.02.2019

Sandër Lleshaj shpërdoroi sot një rast për të treguar tjetër gjë, krejt ndryshe nga ajo që kumtoi. Ai reagoi si një njeri i inatosur, emocional, dhe që nuk e mbajnë më nervat.

Abuzimi me adoleshenten, reagon ministri i Brendshëm

ABC News - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, reagoi në rrjetet sociale lidhur me abuzimin e një 15-vjeçareje nga një efektiv i policisë në Shkodër. “Policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë.

Arrestimi i policit, Lleshaj: Po përdoret nga politikanë perversë

ABC News - 11.02.2019

Arrestimi i shefit të policisë së fshatit Gruemirë, Berhan Bajrakurti ka sjellë edhe reagimet nga Partia Demokratike dhe LSI. Sipas tyre, qeverisja socialiste riktheu në detyrë një polic të larguar ...

Skandali seksual/Reagon Lleshaj: Perversi nuk është i imi, por i politikës

Mapo - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas ngjarjes skandaloze të Malësisë së Madhe, ku një polic u kap duke i kërkuar favore seksuale një vajze të mitur.

Videoskandali i policit, Lleshaj: Flamur për politikanët perversë

BalkanWeb - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar ashpër pas shfaqjes së videoskandalit të policit në Malësi të Madhe që akuzohet për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje.

Ngacmimi seksual i policit ndaj të miturës shqiptare, reagon Ministri i Brendshëm (FOTO)

Tetova Sot - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me rastin e Berhan Bajrakurtit, policit që ngacmoi seksualisht një 15 vjeçare si dhe akuzat e opozitës, të cilat pasuan më tutje plasjen e ...

A do mbajë përgjegjësi për skandalin seksual? Ja çfarë deklaronte Lleshaj kur u bë ministër (video)

Mapo - 11.02.2019

“Nëse shihni një polic të dehur, ai do jem unë. Nëse do shihni një polic të pasjellshëm, ai do jem!” Kështu do të deklaronte Sandër Lleshaj në muajin tetor 2018, kur sapo ishte emëruar ministër i ...

Videoja e Lleshajt: ‘Policët, fytyra jonë’, Vasili: Dorëhiqu!

BalkanWeb - 11.02.2019

“Kur mos të më shihni mua shpesh, do më shihni tek fytyra e policëve. Shihni ata, si të jenë ata, ai jam unë. Në qoftë se do i shihni policët me krimin, dijeni që jam unë me krimin.

LSI nxjerr pamjet, kërkon dorëheqjen urgjente të Sandër Lleshajt

SOT - 11.02.2019

Kreu i grupit parlamentar të LSI Petrit Vasili ka reaguar lidhur me skandalin, ku shihet një efektiv i policisë teksa kryen veprime të turpshme në celular ndaj një minoreneje.

Gazetari 'kryqëzon' Sandër Lleshajn, thirrje urgjente: Bëhu burrë tani, shko jep dorëheqjen

SOT - 11.02.2019

Pas videoskandalit të publikuar nga mediat, ku shihet një efektiv i policisë teksa kryen veprime të turpshme në celular ndaj një minoreneje, ka patur shumë reagime.

Gazetari pyet Lleshajn: A je ti, shefi i policisë që ngacmon seksualisht 15 vjeçaren?

Mapo - 11.02.2019

Nga Klodian Tomorri Kur u emërua në detyrë, ministri i brendshëm tha: Nëse shihni një polic të dehur, ai polic jam unë. Nëse shihni një polic që sillet keq me qytetarin, ai polic jam unë.

Si të shihni policët, ashtu jam unë! Deklarata e Lleshajt bën namin pas skandalit në Shkodër (VIDEO)

Albeu.com - 11.02.2019

Sandër Lleshajn bëri një deklaratë të bujshme disa javë më parë teksa ishte i ftuar në "Opinion" në momentin që mori detyrën e ministrit të Brendshëm.

Abuzimi i shefit të policisë me 15-vjeçaren, deputeti lëshon thirrjen e fortë për Sandër Lleshajn

SOT - 11.02.2019

Deputeti i PD në qarkun e Shkodrës, Bardh Spahia ka reaguar menjëherë pas shkarkimit të policit të zonës Grumiere me detyrë Specialist i Policimit në komunitet (SPZ), pasi u denoncua nga nëna e një ...

“Dosja Dajti”, ministrat: Vendim korruptiv e i pafe, PD: Me kë flet Dajti nga burgu?

Mapo - 11.02.2019

Tre ditë pas vendimit që çliron nga burgu i përjetshëm Dritan Dajtin, i akuzuar për vrasjen e 4 policëve reaguan 2 ministrat Etilda Gjonaj dhe Sandër Lleshaj.

Video-skandali me policin, Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe

Medial - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar mëngjesin e sotëm në Malësinë e Madhe, pas skandalit të publikuar një ditë më parë në media, ku shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti ...

Gjykimi i shkurtuar për Dritan Dajtin/ Pas Gjonajt reagon ministri Sandër Lleshaj, zbulon çfarë do ndodhë me gjyqtarët

SOT - 10.02.2019

Pas Etilda Gjonaj, edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dënoi vendimin e gjykatës për shpëtimin nga burgimi i përjetshëm të Dritan Dajtit. Këtë vendim, Lleshaj e cilësoi si atenta ndaj ...

Lleshaj: Vendimi për Dajtin, akt kriminal! Nuk ka paqe deri sa të zhbëhet

Top Channel - 10.02.2019

Pas ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka ardhur edhe reagimi i Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, në lidhje me vendimin e gjykatës për të reduktuar dënimin e Dritan Dajtit, nga burgim i ...

Gjonaj dhe Lleshaj reagojnë për Dirtan Dajtin: Vendimi i Apelit është skandaloz

ABC News - 10.02.2019

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj dhe ai i Brendshëm Sandër Lleshaj kanë reaguar ashpër pas vendimit të gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda për Dritan Dajtin, duke e shpëtuar atë nga burgu i ...

“Çështja Dajti”, Lleshaj: “Ky është akt kriminal i disa gjyqtarëve, që duhej të ishin prapa hekurave”

RTSH - 10.02.2019

Me tone mjaftë të ashpra rreth “Çështjes Dajti” ka reaguar dhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. Ai tha se ky është akt kriminal të disa gjyqtarëve, që duhej të ishin prapa hekurave.

Vendimi për Dajtin, Lleshaj: S’do ketë paqe derisa të zhbëhet

BalkanWeb - 10.02.2019

Pas ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë në një deklaratë për mediat për të folur për rastin “Dajti”. Ai tha se nuk do ketë paqe derisa të zhbëhet ...

Lleshaj kërcënon gjyqtarët që ndyshuan vendimin për Dritan Dajtin

ABC News - 10.02.2019

Akoma më i ashpër për çështjen “Dajti” ishte ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili e ka quajtur kriminal vendimin e gjyqtarëve që i hoqen dënimin me burgim të përjetshëm 48-vjeçarit.

Ministri Lleshaj: S’do ketë paqe derisa të zhbëhet vendimi për Dajtin

Gazeta Express - 10.02.2019

Pas ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë në një deklaratë për mediat për të folur për rastin ...

Ulja e dënimit për Dritan Dajtin, reagon ashpër Lleshaj: Vendim kriminal i disa gjyqtarëve pa fe dhe atdhe, duhej të ...

Gazeta Tema - 10.02.2019

Ministrja Breëndshëm Sandër Lleshaj ka raguar ashpër pas vendimit të Gjykatës së Apelit për ulijen e ditimin për Dritan Dajtin nga burgim i përjetshëm në 25 vitet burg.

Opozita i kërkoi të dorëhiqet , vjen reagimi i Sandër Lleshajt për videoskandalin e policit

SOT - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas publikimit të një video ku një polic bënte veprime të turpshme. Lleshaj shkruan në një postim në Twitter së policët nuk janë të tij, po të ...

Videoja e Lleshajt: ‘Policët, fytyra jonë’, Vasili: Dorëhiqu pas videos së manjakut në Shkodër!

LajmiFundit - 11.02.2019

“Kur mos të më shihni mua shpesh, do më shihni tek fytyra e policëve. Shihni ata, si të jenë ata, ai jam unë. Në qoftë se do i shihni policët me krimin, dijeni që jam unë me krimin.

"S'do ketë paqe për Dajtin", pas Gjonajt reagon Lleshaj

Albeu.com - 10.02.2019

Pas ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, për rastin "Dajti" ka reaguar ehde ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj . Lleshaj ka deklaruar se nuk do ketë paqe për këtë rast deri sa vendimi të kthehet.

Reagon ashpër Lleshaj: Vendim kriminal i disa gjyqtarëve pa fe dhe atdhe për …

LajmiFundit - 10.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar ashpër pas vendimit të Gjykatës së Apelit për ulijen e dënimit për Dritan Dajtin nga burgim i përjetshëm në 25 vite burg.

Lleshaj: Një pervers shërben si flamur për politikanë perversë, por s’mund të njollosë askënd!

Java News - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas publikimit të një video ku një polic bënte veprime të turpshme. Lleshaj shkruan në një postim në Twitter së policët nuk janë të tij, po të ...

Videoja e Lleshajt: ‘Policët, fytyra jonë’, Vasili: Dorëhiqu!

Durres Lajm - 11.02.2019

“Kur mos të më shihni mua shpesh, do më shihni tek fytyra e policëve. Shihni ata, si të jenë ata, ai jam unë. Në qoftë se do i shihni policët me krimin, dijeni që jam unë me krimin.

Ministri Lleshaj: S’do ketë paqe derisa të zhbëhet vendimi për Dajtin

Botasot - 10.02.2019

Pas ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë në një deklaratë për mediat për të folur për rastin “Dajti”. Ai tha se nuk do ketë paqe derisa të zhbëhet ...

Polici ngacmonte të miturën, Lleshaj reagon i indinjuar: Pervers!

LajmiFundit - 11.02.2019

Pas skandalit të ndodhur në Shkodër ku një polic ngacmonte seksualisht një vajzë të mitur, ka reagiar ministri Sandër Lleshaj. Me anë të një postimi në tëiter, Lleshaj ka reaguar i indinjuar për këtë ...

Rrëzimi i dënimit përjetë për Dritan Dajtin, Lleshaj: S’do ketë paqe për policinë pa u zhbërë ky vendim

Mapo - 10.02.2019

Pas ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj , i ashpër në reagimin e tij kundër vendimit të Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda që rrëzoi dënimin e përjetshëm për Dritan Dajtin, ishte edhe ministri ...

Sandër Lleshaj reagon pas skandalit seksual në polici: Unë identifikohem me policët që sot arrestuan një pervers

Gazeta Tema - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas skandalit me shefin e Policisë në Malësinë e Madhe, që i dërgonte video erotike një vajze 15-vjeçare.