TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dafina Zeqiri e dhënë pas tatuazheve, ja në cilin vend e bëri edhe një tjetër

Lajmi.net - 14.09.2018

Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Këngëtarja gjatë gjithë sezonës së verës ka qëndruar në trojet shqiptare, ku edhe ka qenë shumë e angazhuar me mbrëmje muzikore, shkruan ...

Noizy 'vë përparësen', darkë speciale me kolegen

Gazeta Express - 14.09.2018

Së shpejti reperi Noizy dhe këngëtarja Dafina Zeqiri do të sjellin bashkëpunimin e parë ...

Diçka e re po ndodh mes Dafinës dhe Noizyt? Reperi i gatuan dhe darkën

SOT - 14.09.2018

Së fundmi përflitet se Dafina Zeqiri dhe Noizy po punojnë bashkë për të sjellë një projekt të ri. Postimet e tyre të shpeshta në rrjetet sociale na përforcojnë këtë mendim dhe madje është mësuar dhe ...

FOTO/ Noizy përgatit vetë darkën për të ftuarën e tij speciale

Lajm - 14.09.2018

Mbrëmjen e kaluar Noizy ka publikuar në ‘Instastory’ një video që zbulon pak momente teksa gatuan. Reperi shpesh ka treguar se i pëlqen të merret vetë me përgatitjen e ushqimit dhe zgjedhjen e tyre.

Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri, shoqërohet me Noizyn

Telegrafi - 14.09.2018

Dafina Zeqiri po kalon një periudhë të ndjeshme në jetën e saj private, ku duket se është mjaft i përfshirë reperi, Noizy. Dafina është parë duke u shoqëruar me Noizyn pasi edhe realizio një projekt ...

Dafina vjen tejet joshëse në fotosesionin e fundit

Botasot - 14.09.2018

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një emër mjaftë i lakuar në mediat rozë. Daffy ka ndarë sesionin e saj fotografik me fansat e shumtë në ‘Instagram’, ajo kishte veshur një fustan të hapur me ngjyrë të ...

Noizy i përgatit darkë Dafinës, kalojnë mbrëmjen bashkë

Gazeta Express - 14.09.2018

Dafina Zeqiri dhe Noizy duket se janë më të afërt se ...

Dafina Zeqiri kalon mbrëmjen me Noizyn! I zbulon ky detaj

Lajmi.net - 13.09.2018

Dikur raportet nuk i kishin aspak të mira. E sot ata janë sërish miq të mirë madje po pritet që ta publikojnë edhe një duet, shkruan lajmi.net Andaj Noizy dhe Dafina Zeqiri po kalojnë më shumë kohë ...

FOTO/ Noizy përgatit vetë darkën për të ftuarën e tij speciale

Ina - 14.09.2018

Mbrëmjen e kaluar Noizy ka publikuar në ‘Instastory’ një video që zbulon pak momente teksa gatuan. Reperi shpesh ka treguar se i pëlqen të merret vetë me përgatitjen e ushqimit dhe zgjedhjen e tyre.

Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri, shoqërohet me Noizyn (FOTO)

Tetova Sot - 14.09.2018

Dafina Zeqiri po kalon një periudhë të ndjeshme në jetën e saj private, ku duket se është shumë i përfshirë reperi i njohur shqiptar, Noizy. Dafina është parë duke u shoqëruar me Noizyn, pasi edhe ...

Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri, shoqërohet me Noizyn

Tetova Sot - 14.09.2018

Dafina Zeqiri po kalon një periudhë të ndjeshme në jetën e saj private, ku duket se është mjaft i përfshirë reperi, Noizy. Dafina është parë duke u shoqëruar me Noizyn pasi edhe realizoi një projekt ...

Dafina Zeqiri tregon linjat trupore, në fokus ka tatuazhet

Lajmi.net - 13.09.2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri shënoi rikthimin e saj në tregun vendor këtë verë. Ajo ishte prezente pothuajse në të gjitha trojet shqiptare, e cila nuk po ndalet së performuari akoma, ...

Kaq kushton një bluzë e Dafina Zeqirit!

Lajmi.net - 13.09.2018

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri shquhet për stilin e veçantë. Ajo që nga fillimi i karrierës ka rrëmbyer vëmendje të madhe nga publiku me stilin unik që posedon, shkruan lajmi net.

Noizy përgatit vetë darkën për të ftuarën e tij speciale (FOTO)

Tetova Sot - 14.09.2018

Mbrëmjen e kaluar Noizy ka publikuar në ‘Instastory’ një video që zbulon pak momente teksa gatuan. Reperi shpesh ka treguar se i pëlqen të merret vetë me përgatitjen e ushqimit dhe zgjedhjen e tyre.

Noizy përgatit vetë darkën për të ftuarën e tij speciale…

Mapo - 14.09.2018

Mbrëmjen e kaluar Noizy ka publikuar në ‘Instastory’ një video që zbulon pak momente teksa gatuan. Reperi shpesh ka treguar se i pëlqen të merret vetë me përgatitjen e ushqimit dhe zgjedhjen e tyre.