TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas ndarjes nga Nora, Roberti fotografohet me të dashurën e re

Mapo - 11.09.2019

Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë muajin e kaluar pas një marrëdhënie disa vjeçare. Lajmi u bë i ditur nga vetë këngëtari, përmes një postimi të gjatë në rrjetin social “Instagram”, që më pas e ...

Kaq shpejt? Pas ndarjes me Norën, Roberti kapet "mat" me tjetrën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në media kohët e fundit. Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet ...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?

Zeri - 11.09.2019

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari ...

Pas ndarjes së bujshme nga Nora Istrefi, Robert Berisha fotografohet me pushime me këngëtaren e njohur shqiptare

SOT - 11.09.2019

Robert Berisha ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi pasi deklaroi ndarjen nga Nora Istrefi. Çifti prej kohësh thuhej se ishin ndarë, por lajmet i konfirmoi vetë Roberti duke postuar ...

Pas ndarjes me Norën, Roberti në krahët e një tjetre

Gazeta Express - 11.09.2019

Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten. Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm.

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

Zhurnal - 11.09.2019

Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të publikuar në Instagram, shkruan ORAinfo.Nga martesa e tyre, ata kanë një vajzë të quajtur ...

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë

Gazeta Express - 11.09.2019

Nora nuk është më nuse e familjes Berisha, ky qëndrim i nënës së Robertit befasoi të gjithë Nora e Roberti i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lajmin e ka konfirmuar vet Roberti përmes një shkrimi të ...

Eneda Tarifa publikon foton me dy mikeshat, vëmendjen e merr komenti i Robert Berishës

Botasot - 10.09.2019

Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me dy mikeshat e saj. Të tria shfaqen të mbështetur në një gurë, ndërkohë Eneda shkruan bashkëngjitur me foton: “Ne ...

‘Ju do babi fort’, Robert Berisha befason me komentin që i bën këngëtares së njohur (FOTO)

SOT - 10.09.2019

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha është kthyer në qendrën e vëmendjes për median rozë. Së fundmi ka rënë në sy një koment që ai ka bërë në një fotografi të këngëtares së dashur për ...

Pas ndarjes nga Nora, Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.09.2019

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit , bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një ...

Pas ndarjes nga Nora, ja sa baba i dashur shfaqet Roberti

InfoKosova - 09.09.2019

Robert Berisha e tha se u nda nga gruaja e tij këngëtarja e njohur Nora Istrefi, shkruan “InfoKosova”. Por, ndoshta “i ra pishmanit” shumë shpejt dhe e hoqi atë fotografi që ai e dha vet lamin e ...

Robert Berisha me të dashurën e re në bregdetin turk?

Botasot - 11.09.2019

Ndarja e tyre la të mërzitur shumë njerëz, sidomos ata që adhuronin muzikën e tyre… Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari ...

Eneda Tarifa publikon foton me dy mikeshat, vëmendjen e merr komenti i Robert Berishës

Tetova Sot - 10.09.2019

Këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa, ka publikuar së fundmi një fotografi ku shfaqet me dy mikeshat e saj. Të tria shfaqen të mbështetur në një gurë, ndërkohë Eneda shkruan bashkëngjitur me foton: “Ne ...

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan

Zhurnal - 10.09.2019

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një ...

Roberti bën komentin e papritur në profilin e Eneda Tarifan

Alsat - 10.09.2019

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një ...

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan

Zeri - 10.09.2019

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një ...

Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan

Gazeta Express - 10.09.2019

Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e njohur Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes prej nga e cila kanë dhe një ...