TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Selena Gomez shtrohet në spital psikiatrik

LajmiFundit - 11.10.2018

Selena Gomez është shtruar në një spital psikiatrik. Këngëtarja 26-vjeçare ka pësuar dy goditje nervore në dy javët e fundit deri sa u shtrua në një qendër të trajtimit për shëndetin mendor.

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

Koha.net - 11.10.2018

Tiranë, 11 tetor - Selena Gomez ka pësuar një “krizë emocionale” dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. Sipas faqes së thashethemeve amerikane Tmz, këngëtarja 26 vjeçare, e cila ...

Këngëtarja e njohur pëson krizë nervore, shtrohet në psikiatri

SOT - 11.10.2018

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e cila vitet e fundit nuk i ka pasur punët dhe aq mirë me shëndetin. Bëhet fjalë për këngëtaren Selena Gomez, e cila u shtrua në spital dy ...

Selena Gomez pëson krizë nervore. Këngëtarja shtrohet për t’u trajtuar në psikiatri

Gazeta Express - 11.10.2018

Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e ...

Pas fejesës së Justin, Selena Gomez shtrohet në spital psikiatrik

Botasot - 11.10.2018

Selena Gomez po merr trajtim të shëndetit mendor për shkak se nuk është mirë nga gjendja emocionale. Këngëtarja dhe aktorja e famshme është shtruar në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, ...

Këngëtarja e famshme shtrohet në psikiatri, ja arsyeja

LajmiFundit - 11.10.2018

Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e fundit. Herën e dytë mësohet se këngëtarja pësoi një çrregullim emocional, ndërsa tani ndodhet në një qendër të trajtimit të shëndetit mendor.

Selena Gomez shtrohet në një spital psikiatrik

Durres Lajm - 11.10.2018

Selena Gomez po merr trajtim të shëndetit mendor për shkak se nuk është mirë nga gjendja emocionale. Këngëtarja dhe aktorja e famshme është shtruar në spital dy herë gjatë dy javëve të fundit, ...

Brenda shtëpisë luksoze të Selena Gomez (FOTO)

Portalb - 10.10.2018

Selena Gomez ka shitur shtëpinë e saj në Texas për 2.7 milionë dollarë. Vila luksoze u ble nga këngëtarja në vitin 2015 për 3.5 milionë dollarë dhe më pas ajo e nxori sërish në shitje para dy vitesh, ...

Selena Gomez përfundimisht shet rezidencën

Botasot - 09.10.2018

Këngëtarja e njohur Selena Gomez, më në fund e ka shitur për 2,7 milionë, rezidencën e saj në Texan. Shitja e kësaj rezidence pasoi vetëm pas tre muajsh pasi ajo kishte kërkuar 300 mijë dollarë nga ...

Selena Gomez pëson krizë nervore. Këngëtarja shtrohet për t’u trajtuar në psikiatri

Ina - 11.10.2018

Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e fundit. Herën e dytë mësohet se këngëtarja pësoi një çrregullim emocional, ndërsa tani ndodhet në një qendër të trajtimit të shëndetit mendor.

Selena Gomez përfundimisht shet rezidencën (FOTO)

Tetova Sot - 09.10.2018

Këngëtarja e njohur Selena Gomez, më në fund e ka shitur për 2,7 milionë, rezidencën e saj në Texan. Shitja e kësaj rezidence pasoi vetëm pas tre muajsh pasi ajo kishte kërkuar 300 mijë dollarë nga ...

Selena Gomez pëson krizë nervore. Këngëtarja shtrohet për t’u trajtuar në psikiatri

Lajm - 11.10.2018

Selena Gomez u shtrua në spital dy herë në dy javët e fundit. Herën e dytë mësohet se këngëtarja pësoi një çrregullim emocional, ndërsa tani ndodhet në një qendër të trajtimit të shëndetit mendor.