TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Në këtë gjendje fytyrën e Adelinës nuk e keni parë kurrë

Lajmi.net - 13.02.2018

Këngëtarja Adelina Tahiri ka habitur gjithë ndjekësit e saj. Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se fytyra e saj nuk ka qenë e njëjtë me të, shkruan lajmi.net Kjo se, Adelina kishte ...

Adelina Berisha – S'ta fal

Alb Portali - 14.02.2018

Adelina Berisha – S’ta fal (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Irkenc Hyka, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Petro Xhori, Video xhirimet e klipit jane punuar nga kompania Max ...

PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’

Zhurnal - 13.02.2018

PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’ E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc ...

Adelina vjen e kuqe me këngë e re, a i dedikohet ditës së dashurisë Shën Valentinit

Gazeta Express - 13.02.2018

Adelina Berisha sot ka sjell këngën e saj më të re “S’ta fal” një këngë ku ajo është e veshur në shumicën e skenave me një fustan të ...

PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’

Lajmi.net - 13.02.2018

Ka kohë që e ka paralajmëruar. E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc Hykws që ka bërë ...

Adelina Berisha lanson klipin “S’ta fal”, duket tërheqëse në videon muzikore

Telegrafi - 13.02.2018

“S’ta fal” titullohet kënga më e re e Adelina Berishës, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Irkenc Hyka e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

Rrënqeth Adelina Ismaili: Si e përjetova shtatzëninë pas vdekjes së nënës

Lajmi.net - 13.02.2018

Viti 2016 ka qenë një vit aspak i lehtë për motrat Ismaili. Adelina, Zanfina dhe Ema, në muajin prill humbën nënën e tyre, Monën, e cila gjithashtu ishte dhe menaxherja e këngëtareve.

Poza e fundit e Adelina Ismailit sonte do iu lerë pa fjalë!

Zhurnal - 13.02.2018

Poza e fundit e Adelina Ismailit sonte do iu lerë pa fjalë! Adelina Ismaili një emër i artit i cili sapo të përmendet zgjon kureshtje tek masa, shkruan “Kosovarja”.

Me djalin në krah, Adelina rrëfen tmerrin e shtatëzanisë

Albeu.com - 13.02.2018

Ajo priste të ishte një vajzë, pasi në familjen e saj kanë mbizotruar gjithmonë vajzat. Madje edhe në fisin e këngëtares së njohur Adelina Ismaili, gjinia femërore ka dominuar.

Aktrimi, ëndrra e Adelina Ismailit

Ina - 13.02.2018

Së fundmi, Adelina Ismailin, e kemi parë edhe si aktore. Këngëtarja e cila është kthyer në Kosovë për pak vjet, në emisionin NIN në Klan Kosova, tha se ëndrra e saj ka qenë të merret me aktrimin.

Adelina Ismaili befasohet nga djali i vogël në studio

Telegrafi - 13.02.2018

Adelina Ismaili po shijon qëndrimin në Kosovë dhe po merr pjesë në intervista të ndryshme televizive. Ajo së fundmi ishte pjesë e intervitës në emisionin “NIN” të Klan Kosovës me Alaudin Hamitin, ku ...

Ja sa është rritur Uliksi, djali i Adelinës

Gazeta Express - 13.02.2018

Këngëtarja Adelina Ismaili pas një pauze të gjatë është rikthyer sërish në ekranet ...

PREMIERË: Adelina Berisha publikon këngën ‘S’ta fal’

Flaka - 13.02.2018

E sonte, këngëtarja Adelina Berisha ka lansuar projektin e ri të titulluar ‘S’ta fal’, shkruan lajmi.net Ky projekt muzikor është prodhim i Irkenc Hykws që ka bërë muzikën dhe tekstin.

Adelina Berisha lanson klipin “S’ta fal”, duket tërheqëse në videon muzikore

Almakos - 13.02.2018

“S’ta fal” titullohet kënga më e re e Adelina Berishës, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Irkenc Hyka e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa tekstin e ka shkruar Petro Xhori.

Adelina Ismaili: Shtatzënia periudha më e bukur dhe më e hidhura në jetën time

Antpress - 13.02.2018

Në muajin prill të vitit 2016, motrat Ismaili humbën nënë e tyre Monën. Të treja shumë të lidhura me nënën e tyre, duhet të përballeshin me ndarjen e parakohshme të saj nga jeta.

Me djalin në krahë, Adelina Ismaili tregon periudhën e vështirë të shtatzënisë

BalkanWeb - 13.02.2018

TIRANE – Adelina Ismaili u lumturua shumë kur mësoi në korrik të 2016-të se ishte shtatzënë dhe se do të sillte në jetë një djalë. Shtatzënia për Adelinën nuk ka qenë një periudhë e bukur si për çdo ...

Adelina Ismaili befasohet nga djali i vogël në studio

Zhurnal - 13.02.2018

Adelina Ismaili befasohet nga djali i vogël në studio Adelina Ismaili po shijon qëndrimin në Kosovë dhe po merr pjesë në intervista të ndryshme televizive.

Paraqitja e parë e Adelinës në një intervistë bashkë me Uliksin, sa shumë i është rritur djali

Lajmi.net - 12.02.2018

Kënëtarja Adelina Ismaili pas një pauze të gjatë është rikthyer sërish në ekranet televizive. Por kësaj here jo si këngëtare por në rolin e aktores, shkruan lajmi.net Ajo së fundmi në një intervistë ...

Ja kush është arsyeja që e kthej Adelinën në Kosovë

Gazeta Express - 12.02.2018

Këngëtarja Adelina Ismaili ka treguar edhe zyrtarisht do të jetë në Kosovë në dy tri vitet e ...

Pas martesës, Adelina Tahiri tregon ambientin e dhomës së gjumit (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.02.2018

Adelina Tahiri para pak kohësh i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me biznesmenin maqedonas. Pas celebrimit me avokatin milioner 50-vjeçar, Adelina Tahiri ka bërë hapin e radhës drejt një ...

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar (Foto)

Zhurnal - 12.02.2018

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar (Foto) Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Kështu festoi Adelina mbrëmë! Vëmendja tek të pasmet bombastike të saj

Zhurnal - 12.02.2018

Kështu festoi Adelina mbrëmë! Vëmendja tek të pasmet bombastike të saj Këngëtarja Adelina Berisha dje festoi ditëlindjen. Gjatë gjithë ditës, këngëtarja ka pranuar urimet nga familjarët, miqtë dhe ...

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar

Gazeta Express - 12.02.2018

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun ...

Kështu festoi Adelina mbrëmë! Vëmendja tek të pasmet bombastike të saj

Lajmi.net - 12.02.2018

Këngëtarja Adelina Berisha dje festoi ditëlindjen. Gjatë gjithë ditës, këngëtarja ka pranuar urimet nga familjarët, miqtë dhe fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit të cilën e ndanë me të fejuarin 50 vjeçar…

Ina - 12.02.2018

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Adelina e nis ditën me portetin më të bukur familjar

Lajmi.net - 11.02.2018

Këngëtarja Adelina Ismaili ndryshe njihet edhe si diva e estradës shqiptare. Për shumë vite i ka argëtuar publikun me projektet e saj të veçanta muzikore, shkruan lajmi.net.

Adelina Berisha sot feston ditëlindjen

Lajmi.net - 11.02.2018

Këngëtarja Adelina Berisha është emër shumë i dashur për publikun. Në këtë ditë ajo kremton një datë të veçantë, kjo ngase këngëtarja sot ka ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

A është Adelina Tahiri shtatzënë apo jo? Zbulohet e vërteta

Lajm - 11.02.2018

Pas lajmeve në mediat rozë lidhur me shtatzëninë e Adelina Tahirit duke se lajmi më në fund po konfirmohet. Emisioni “Prive” ka zbuluar nga burime të përafërta me këngëtaren se këngëtarja është ...

Adelina Berisha feston ditëlindjen

Telegrafi - 11.02.2018

Adelina Berisha ka një arsye më tepër që tërë ditën të festojë. Ajo ka ditëlindjen dhe mbush plot 28-vjet, e cila është e mbushur me shumë suksese në karrierën muzikore.

Adelina Ismaili me familjen: Sa ditë e mirë për të qenë e gjallë

Telegrafi - 11.02.2018

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila ka marr epitetin e Divës prej fansave. Këngëtarja është angazhuar së fundi në serialin “O Sa Mirë”, ku po luan rolin e ...

Me djalin në krah, Adelina Ismaili rrëfen tmerrin e shtatëzanisë

LajmiFundit - 13.02.2018

Ajo priste të ishte një vajzë, pasi në familjen e saj kanë mbizotruar gjithmonë vajzat. Madje edhe në fisin e këngëtares së njohur Adelina Ismaili, gjinia femërore ka dominuar.

Pas martesës, Adelina Tahiri tregon ambientin e dhomës së gjumit

LajmiFundit - 12.02.2018

Adelina Tahiri para pak kohësh i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me biznesmenin maqedonas. Pas celebrimit me avokatin milioner 50-vjeçar, Adelina Tahiri ka bërë hapin e radhës drejt një ...

Adelina e nis ditën me portetin më të bukur familjar

Ina - 11.02.2018

Këngëtarja Adelina Ismaili ndryshe njihet edhe si diva e estradës shqiptare. Për shumë vite i ka argëtuar publikun me projektet e saj të veçanta muzikore, shkruan lajmi.net.

A është Adelina Tahiri shtatzënë apo jo? Zbulohet e vërteta

Antpress - 11.02.2018

Pas lajmeve në mediat rozë lidhur me shtatzëninë e Adelina Tahirit duke se lajmi më në fund po konfirmohet. Emisioni “Prive” ka zbuluar nga burime të përafërta me këngëtaren se këngëtarja është ...

Adelina Berisha feston ditëlindjen

Almakos - 11.02.2018

Adelina Berisha ka një arsye më tepër që tërë ditën të festojë. Ajo ka ditëlindjen dhe mbush plot 28-vjet, e cila është e mbushur me shumë suksese në karrierën muzikore.

Adelina Ismaili me familjen: Sa ditë e mirë për të qenë e gjallë

Almakos - 11.02.2018

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, e cila ka marr epitetin e Divës prej fansave. Këngëtarja është angazhuar së fundi në serialin “O Sa Mirë”, ku po luan rolin e ...

Me djalin në krahë, këngëtarja e njohur tregon periudhën e vështirë të shtatzënisë

Durres Lajm - 13.02.2018

Ajo u lumturua shumë kur mësoi në korrik të 2016-të se ishte shtatzënë dhe se do të sillte në jetë një djalë. Por shtatzënia për Adelina Ismailin nuk ka qenë një periudhë e bukur si për çdo nënë.