TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E kemi ditur gabim, nuk është kosi: Ja disa metoda efikase si të kuroni diegien nga dielli në kushte shtëpie

Botasot - 14.08.2019

Nëse deri më dje keni besuar mamanë ose gjyshes që ju lyente shpinën, shpatullat ose këmbët me kos, pa ditur se enzimat e tij acide dëmtojnë akoma në rëndë lëkurën e skuqur, nuk keni më arsye për ta ...

Përdorimet mjekësore të Aloe Verës, të cilat me siguri nuk i dini

Botasot - 13.08.2019

Sipas Kew Gardens, qendrës botanike botërore të përsosmërisë, Aloe vera është përdorur me shekuj dhe aktualisht është më e popullarizuar se kurrë. Kultivohet në të gjithë botën.

E kemi ditur gabim, nuk është kosi, disa metoda efikase për djegien nga dielli

Albeu.com - 14.08.2019

Nëse deri më dje keni besuar mamanë ose gjyshes që ju lyente shpinën, shpatullat ose këmbët me kos, pa ditur se enzimat e tij acide dëmtojnë akoma në rëndë lëkurën e skuqur, nuk keni më arsye për ta ...