TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kylie Jenner do ta kthej kohën pas

Botasot - 09.10.2019

Kylie Jenner po mendon të kthej ditët e para si nënë e re, kur postoj një foto me vajzën e saj Stromi. Të gjithë sytë ishin në të, kur ajo përkdhelte vajzën e saj të vogël, derisa kishte veshur ...

Kylie Jenner dëshironte një fëmijë të dytë me Travis Scott para ndarjes së tyre

Telegrafi - 09.10.2019

Kylie Jenner dhe Travis Scott me sa duket nuk u takuan ‘sy më sy’ para ndarjes së tyre përfundimtare. Një burim tregon për Us Weekly se mogulja e bukurisë “dëshironte të kishte një fëmijë të dytë” ...

Direkt pas ndarjes, ish i dashuri i Kylie Jenner thumbon Travis Scott (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.10.2019

Kylie Jenner dhe Travis Skott. Në rrjet qarkullojnë aludime se arsyeja e ndarjes mes tyre është tradhëtia, ndonëse dyshja e ka mohuar. Kylie është fotografuar dy herë në të njëjtin vend ku ndodhej ...

Kylie Jenner dëshironte një fëmijë të dytë me Travis Scott para ndarjes së tyre

Botasot - 09.10.2019

Kylie Jenner dhe Travis Scott me sa duket nuk u takuan ‘sy më sy’ para ndarjes së tyre përfundimtare. Një burim tregon për Us Weekly se mogulja e bukurisë “dëshironte të kishte një fëmijë të dytë” ...

Kylie Jenner do ta kthej kohën pas (FOTO)

Tetova Sot - 10.10.2019

Kylie Jenner po mendon të kthej ditët e para si nënë e re, kur postoj një foto me vajzën e saj Stromi. Të gjithë sytë ishin në të, kur ajo përkdhelte vajzën e saj të vogël, derisa kishte veshur ...