TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Parashikimi i motit, e diel 13 janar 2019

Botasot - 13.01.2019

Kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme dominojnë të gjithë vendin gjatë paradites. Pasditja dhe mbrëmja do të vijoj me alternime kthjellimesh dhe vranësira më të dendura në ekstremin Verior ...

Rikthehen shirat dhe dëbora, ja parashikimi për të hënën

Java News - 13.01.2019

Pjesa e parë e ditës do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin, duke gjeneruar reshje shiu e dëbore më të dendura përgjatë kufirit lindor.

Ikën dëbora por jo i ftohti, si do të luhaten temperaturat sot

Albeu.com - 13.01.2019

Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë të gjithë vendin gjatë paradites. Pasditja dhe mbrëmja do të vijojnë me alternime kthjellimesh dhe vranësira më të dendura në ekstremin verior ...

Kapriçot e motit, si parashikohet të jetë koha për ditën e sotme

SOT - 13.02.2019

Kthjellime dhe vranësira të shpeshta mbeten në të gjithë vendin. Më të dukshme do të jenë në ekstremin Verior dhe përgjatë kufirit Lindor ku priten reshje të izoluara dëbore.

Suprizat e motit për sot

SOT - 13.01.2019

Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë të gjithë vendin gjatë paradites. Pasditja dhe mbrëmja do të vijojnë me alternime kthjellimesh dhe vranësira më të dendura në ekstremin verior ...

Parashikimi i motit: Pasditja sjell përmirësim të temperaturave

Mapo - 14.01.2019

Pjesa e parë e ditës do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin, duke gjeneruar reshje shiu e dëbore më të dendura përgjatë kufirit lindor.

Ikën dëbora por jo i ftohti, moti sot

LajmiFundit - 13.01.2019

Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë të gjithë vendin gjatë paradites. Pasditja dhe mbrëmja do të vijojnë me alternime kthjellimesh dhe vranësira më të dendura në ekstremin verior ...

Vijon acari, sa do të shkojnë temperaturat sot

Albeu.com - 14.01.2019

Pjesa e parë e ditës do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në të gjithë vendin, duke gjeneruar reshje shiu e dëbore më të dendura përgjatë kufirit lindor.

Moti – E hënë, 14 Janar 2019

ABC News - 14.01.2019

Sipas MeteoAlb: Masat ajrore te paqendrueshme kanë diktuar gjate paradites mot me vranësira në të gjithë vendin, duke gjeneruar reshje shiu e dëbore më të dendura përgjatë kufirit lindor.