TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arbenita dhe Fero ndahen, reperi konfirmon se nga sot është beqar

Botasot - 16.05.2019

Një nga çiftet më të përfolura të show biz-it shqiptar. Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory.

Zhgënjehen fansat e Feros

Botasot - 15.05.2019

Reperi Fero kishte paralajmëruar se projekti i tij më i ri muzikor do të publikohet sot. Mirëpo fansat që e prisnin me padurim publikimin e këngës, janë ndarë të zhgënjyer pasi për shkaqe teknike ...

Kështu mund të duket vajza e Arbenitës dhe Feros në të ardhmen

Gazeta Express - 15.05.2019

Arbenita Ismajli ose më mirë të themi e dashura e Feros, sepse kështu jemi mësuar ta quajmë, na tregoi se si mund të duket vajza e saj dhe e Feros, gjithmonë nëse çifti përfundojnë bashkë dhe ...

Vjen një lajm i hidhur nga Fero

Gazeta Express - 16.05.2019

Bëhet fjalë për modelen Arbenita Ismajli dhe reperin, Fero. Megjithatë ata më s’janë çift, këtë e konfirmon vet Fero përmes një instastory. Ai ka shkruar se që nga sot është beqar, ndërsa ka fshirë ...

Arbenita, e dashura e Feros vjen më hot se kurrë

Gazeta Express - 14.05.2019

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të përfolura shqiptare. Romanca e saj me reperin Fero, edhe më tej vazhdon të komentohet. Nga ana e saj, Arbenita vazhdon të ndriçojë rrjetin me fotot ...

E bukura Arbenitë, mahnitë me linjat e saj, hapet e tëra...

Botasot - 14.05.2019

Arbenita Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër modelet më të përfolura shqiptare. Romanca e saj me reperin Fero, edhe më tej vazhdon të komentohet nga publiku.

Zhgënjehen fansat e Feros

Tetova Sot - 15.05.2019

Reperi Fero kishte paralajmëruar se projekti i tij më i ri muzikor do të publikohet sot. Mirëpo fansat që e prisnin me padurim publikimin e këngës, janë ndarë të zhgënjyer pasi për shkaqe teknike ...

Kështu mund të duket vajza e Arbenitës dhe Feros në të ardhmen

Zeri - 15.05.2019

Arbenita Ismajli ose më mirë të themi e dashura e Feros, sepse kështu jemi mësuar ta quajmë, na tregoi se si mund të duket vajza e saj dhe e Feros, gjithmonë nëse çifti përfundojnë bashkë dhe ...

Tri fotot më seksi të Arbenitës, të dashurës së Feros

Zeri - 14.05.2019

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të përfolura shqiptare. Romanca e saj me reperin Fero, edhe më tej vazhdon të komentohet. Nga ana e saj, Arbenita vazhdon të ndriçojë rrjetin me fotot ...