TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Eni Koçi shfaqet provokative nga pushimet me Gencin dhe e bëri shumë ‘nxehtë’

Lajmi.net - 12.06.2019

Këngëtarët, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë zgjedhur që pas një pune me shumë përkushtim t’i kalojnë disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar, shkruan lajmi.net.

E fejuara e Genc Prelvukuajt, “përvëlon” me fotot e fundit

Gazeta Express - 12.06.2019

E fejuara e reperit dhe producentit, Genc Prelvukaj, Eni Koçi ka postuar disa foto nga pushimet e saj tepër seksi Eni Koçi ka treguar asetet e saj. E Genc Prelvukaj duhet të jetë i lumtur që ka një ...

Këngëtarja e njohur shqiptare tregon mënyrën ideale! Si mund të merrni ngjyrë pa shpenzuar lek për kremra

SOT - 12.06.2019

Këngëtari Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë në një lidhje dashurie prej kohësh. Prej disa ditësh ata kanë shkuar me pushime. Ndërkohë Eni ka ndarë disa foto mjaft sensuale por ka treguar dhe një detaj ...

Genci tallet me Enin në pishina për vesin e keq

LajmiFundit - 12.06.2019

Vaji i ullirit mund të jetë i shëndetshëm e të gjitha këto gjëra, por mbetet vaj ulliri. Prandaj i dashuri Genc Prelvukaj e vë në lojë të dashurën Eni Koçi kur ajo vë vaj ulliri për t’u nxirë kur ...

Genci ia bën qefin gruas, ja në çfarë vendi relaksues e ka dërguar

Zhurnal - 12.06.2019

Ata janë çifti më i ri i estardës. Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi janë njëri prej çifteve më të përfolur në mediat rozë. Përveç jetës së tyre profesionale për ta shkruhet shumë edhe për jetën personale.

Eni Koçi me pozë atraktive nga pushimet me Gencin

Lajmi.net - 11.06.2019

Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë vendosur që pushimet t’i kalojnë së bashku, shkruan lajmi.net. Pasi jemi në ditët e nxehta të verës, çifti ka zgjedhur një nga bregdetet shqiptare për të ...

Eni Çobani ndan me ndjekësit këshillën që i dha babai para se të ndërronte jetë

Gazeta Express - 11.06.2019

Juristja e njohur Eni Çobani ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale këshillën që i ka dhënë babai i saj i ndjerë. Krahas një fotoje të sajën në Instagram, Çobani shkruan se babai i kishte ...

Eni Koçi nis pushimet me Gencin, vjen atraktive në pozën e fundit

Telegrafi - 11.06.2019

Është një prej çifteve më të reja në shoubizin shqiptar, prandaj po e shijojnë romancën e tyre mjaft shumë. Fjala është për reperin Genc Prelvukaj dhe këngëtaren Eni Koçi, lidhja e të cilëve është ...

Eni dhe Genci nisin pushimet, publikojnë pamje nga pishina

Lajmi.net - 11.06.2019

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë publikuar disa imazhe nga vendi ku po pushojnë, shkruan lajmi.net. Ani pse këto pushime nuk do të jenë të gjata për çiftin, ata duket se po kalojnë çaste të ...

E fejuara e Genc Prelvukuajt, “përvëlon” me fotot e fundit

Zeri - 12.06.2019

E fejuara e reperit dhe producentit, Genc Prelvukaj, Eni Koçi ka postuar disa foto nga pushimet e saj tepër seksi Eni Koçi ka treguar asetet e saj. E Genc Prelvukaj duhet të jetë i lumtur që ka një ...

5 muaj pas ngjarjes së frikshme, Eni Çobani viziton vendin e aksidentit

Botasot - 10.06.2019

Janari nuk ishte një muaj i mbarë për Eni Çobanin, sepse ju desh të përballej me një situatë të vështirë. Së bashku me mikeshën dhe kushërirën e saj, Edita Tahirin, Eni pësoi një aksident me makinë ...

Eni Koçi me pozë atraktive nga pushimet me Gencin

Botasot - 12.06.2019

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë nisur pushimet. Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë vendosur që pushimet t’i kalojnë së bashku. Pasi jemi në ditët e nxehta të verës, çifti ka zgjedhur një ...

Eni Çobani ndan me ndjekësit këshillën që i dha babai para se të ndërronte jetë

Ina - 12.06.2019

Juristja e njohur Eni Çobani ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale këshillën që i ka dhënë babai i saj i ndjerë. Krahas një fotoje të sajën në Instagram, Çobani shkruan se babai i kishte ...

Eni dhe Genci nisin pushimet, publikojnë pamje nga pishina

Botasot - 11.06.2019

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë nisur pushimet. Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë publikuar disa imazhe nga vendi ku po pushojnë. Ani pse këto pushime nuk do të jenë të gjata për çiftin, ata duket se ...